Warszawa Praga Południe- dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

500 738 748
Strona główna » Warszawa Praga Południe

Zabiegi dezynsekcyjne są coraz bardziej powszechne w Warszawie. Problem z insektami w Warszawie pogłębia się z roku na roku. Dzieje się tak, mimo że ludzie coraz bardziej dbają o czystość i porządek w najbliższym otoczeniu. Świadczy to tym, że szkodliwe owady w naszych domach nie biorą się z brudu, jak powszechnie się uważa. Pluskwy, pchły, mole, rybiki, szubaki, gryzki i inne „robaki” muszą przywędrować do mieszkania z zewnątrz lub zostać przez nas przyniesione.

Dezynfekcja od początku pandemii cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy i okolicy. Dzieje się tak dlatego, że znacznie wzrosła świadomość ludzi i wiedza na temat zagrożeń związanych z wirusami, bakteriami i innymi patogenami. Wiem, jak łatwo można się zarazić i jak można temu zapobiegać. Na co dzień często myjemy dłonie i dezynfekujemy powierzchnie środkami dostępnymi w sklepach i aptekach. W sytuacjach, gdy chcemy bardziej zadbać o bezpieczeństwo, zamawiamy profesjonalny zabieg przeprowadzany przez pracowników firmy DDD.

Deratyzacja jest wymaganym przez prawo zabiegiem, mającym zapobiec ewentualnej katastrofie epidemiologiczno-sanitarnej, wywołanej przez gryzonie. Dla ludzi i zwierząt domowych mieszkających w mieście najbardziej niebezpieczne są szczury. Te małe ssaki upodobały sobie życie w pobliżu człowieka z bardzo prostej przyczyny. Tam, gdzie mieszkają i przebywają ludzie, zazwyczaj są odpadki, którymi żywią się te gryzonie. Nie można ich niestety lekceważyć, nawet gdy nie wzbudzają u nas lęku i obrzydzenia, są nadal niebezpieczne i wymagają szybkiej interwencji firmy DDD.

Odpluskwianie Praga Południe

Mieszkańcy Pragi Południe nie uchronili się przed inwazją pluskiew. W całej Warszawie obserwujemy rozprzestrzenianie się tych insektów. Jeszcze niedawno mało kto o nich słyszał. Teraz pluskwy opanowały całe, nawet kilkunastopiętrowe bloki. Jak z nimi walczyć? Tylko za pomocą profesjonalnej firmy DDD. Niezbędne jest też dokładne uszczelnienie mieszkania, zapobiegające ponownemu wniknięciu insektów przez okna, wentylacje lub piony z instalacjami.

Zwalczanie pluskiew Praga Południe

Zwalczając pluskwy, należy wybrać firmę, legalnie działającą na rynku. Po każdym zabiegu profesjonalny technik DDD wystawia protokół dezynsekcji zawierający: datę oraz miejsce interwencji, zastosowaną metodę oraz środki, informację na temat zachowania po zabiegu oraz imię i nazwisko technika. Wszystko musi być czytelne i jasne dla zleceniodawcy. Należy pamiętać, że środki biobójcze  nie są obojętne dla zdrowia człowieka i należy wynajmować tylko sprawdzone, profesjonalne firmy DDD.

Usuwanie pluskiew Praga Południe

Wielu naszych klientów z Pragi Południe zadaje sobie pytanie: skąd się wzięły pluskwy w moim domu? Odpowiedź może zaskoczyć. Pluskwy w Warszawie są praktycznie wszędzie. W autobusach, tramwajach, w metrze, kinach, teatrach, hotelach, szpitalach itp. Dlatego bardzo łatwo je przywlec do domu na ubraniu lub w bagażu. Jeśli niechciani lokatorzy znajdą w nowym miejscu żywiciela, czyli człowieka, zadomowią się zapewne na dobre. Warto być czujnym, często sprzątać i obserwować szczególnie okolice łóżek i kanap.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja Praga Południe

Chociaż na Pradze wśród insektów królują pluskwy domowe (średnio 14 na 15 telefonów do firmy DDD, to pytania o odpluskwianie), to dzielnicy nie ominęły też inne insekty. Nadal spotkamy prusaki, karaluchy, pchły, mrówki, rybiki, szubaki, psotnik i wiele innych. DDDSOS zna sposób na każdy gatunek insektów. W sposób profesjonalny, szybki, skuteczny i bezpieczny eliminuje problem, pozostawiając po sobie czysty i bezpieczny dom.

Dezynfekcja Praga Południe

Obok dezynsekcji, dezynfekcja to najczęściej przeprowadzany zabieg na Pradze Południe.  Bardzo często odkażanie zmawiają nowi właściciele mieszkań kupionych z tzw. drugiej ręki. Pomaga to poczuć się bezpiecznie i komfortowo w przestrzeni zamieszkiwanej jeszcze do niedawna przez obcych ludzi. DDDSOS przeprowadza dezynfekcję za pomocą metody zamgławiania ULV lub ozonowania. Są to najbardziej popularne i skuteczne sposoby na rynku.

Deratyzacja Praga Południe

Któż nie widziała szczura spacerującego przy licznych kanałach i w parkach Pragi Południe? Niestety, atrakcyjne dla ludzi tereny miejskie, są też dobrym miejscem do życia dla gryzoni. Myszy i szczury kryją się dobrze, ale przebywają w bliskim sąsiedztwie ludzi, narażając ich na realne niebezpieczeństwo. Deratyzacja musi być przeprowadzana na Pradze Południe cyklicznie i dokładnie, aby ograniczyć populację gryzoni i nie doprowadzić do powstania zagrożenia epidemiologiczno-sanitarnego.

Ozonowanie Praga Południe

Ozonowania nie tylko skutecznie, szybko i bezpiecznie dezynfekuje, ale też ma właściwości dezodoryzujące. Czyli usuwa niechciane, często bardzo przykre i intensywne zapachy, których trudno się pozbyć innymi sposobami. DDDSOS często wykonuje zabieg ozonowania w mieszkaniach zamieszkałych wcześniej przez starsze i schorowane osoby, które nie mogły już właściwie dbać o swoją najbliższą przestrzeń.

Monitoring HCCP Praga Południe

DDDSOS jeździ na Pragę Południe systematycznie, aby prowadzić Monitoring Sanitarny. Świadczy to o tym, że właściciele małych oraz większych przedsiębiorstw i firm mających swoje siedziby w tej dzielnicy, dbają o bezpieczeństwo klientów. Zatrudniając firmę DDD, zapewniają dobre warunki produkcji, przetwarzania i przechowywania produktów spożywczych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram