Ozonowanie Warszawa

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas! Zlikwidujemy Twój problem:

500 738 748
Strona główna » Ozonowanie

Co to jest ozonowanie?

Ozonowanie, jest metodą dezynfekcji, polegającą na rozpyleniu tritlenu. Tworzą go trzy atomy tlenu- w naturze nie jest to często spotykana konfiguracja. Wiązania atomowe w takich cząsteczkach są bardzo nietrwałe. Trzeci atom tlenu w łatwy sposób odłącza się i reaguje z innymi cząsteczkami. Ozon rozpada się, a wraz z nim rozpadają się także cząsteczki innych substancji, których pragniemy się pozbyć.

Na co skuteczny jest zabieg ozonowania?

Ozon to naturalny środek dezynfekujący.

Skutecznością przewyższa wielokrotnie większość popularnych substancji odkażających. Ozonowanie pomieszczeń pozwala pozbyć się z nich także nieprzyjemnych i trudnych do usunięcia zapachów. Ozon szybko i skutecznie likwiduje: bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie oraz alergeny.

Jakie są zalety ozonowania?

Ozonowanie jako metoda dezynsekcji ma wiele zalet:

  • wykorzystuje naturalne substancje,
  • nie pozostawia niebezpiecznych substancji (ozon rozkłada się tylko na tlen i łatwe do wywietrzenia pozostałości),
  • jest bardzo skuteczne, nawet przy niskim stężeniu,
  • bardzo dobrze penetruje przestrzeń, wnika w każdy zakamarek i szczelinę,
  • jest bezpieczne, gdyż tritlen jest wyjątkowo nietrwały,
  • jest stosunkowo tanie.
Zadzwoń: 500 738 748

Jak przebiega zabieg ozonowania?

Do wytworzenia tritlenu używamy specjalnych generatorów ozonu. Aby skuteczność dezynsekcji była wysoka, urządzenia do jej wykonywania, muszą być profesjonalne oraz bardzo wydajne. Tylko wtedy wykorzystamy w pełni właściwości ozonu i jego wszystkie zalety. Dezynfekcja za pomocą ozonu polega na uruchomieniu w pomieszczeniu poddanym zabiegowi urządzenia, które wytwarza tritlen. Technik ustawia parametry, takie jak czas trwania i wydajność ozonatorów, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia (kubaturę) oraz stopień skażenia.

Można przyjąć, że zabieg najczęściej trwa od jednej do dwóch godzin. W czasie przeprowadzania dezynfekcji ozonem w pomieszczeniu nie mogą przebywać żadni ludzie.

Gdzie przeprowadzamy zabieg ozonowania?

Najczyściej ozonowanie wykonujemy w różnych wnętrzach, w tym także pojazdów. Dezynfekcja ozonem oczyszcza także wodę, Ozonowanie auta jest jedną z najskuteczniejszych i często wykorzystywanych metod odświeżania układów klimatyzacji.

Tritlen jest ok. 50 razy skuteczniejszy od chloru i działa dużo szybciej, dlatego ozonowanie wypiera chlorowanie wody w basenach i kąpieliskach publicznych.

Kiedy warto wykonać zabieg ozonowania? Dobrze jest zamówić usługę dezynsekcji ozonem np. w przypadku zainfekowania danego miejsca pleśnią. Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie wykonujemy również w miejscach wymagających sterylnych warunków, takich jak szpitale, gabinety lekarskie i laboratoria. Oferowana przez nas metoda dezynfekcji przyda się także w przypadku konieczności odkażenia taksówki, autobusu, sklepu lub budynku pożytku publicznego.

Ozonowanie Warszaw cena - od czego zależy koszt zabiegu?

Cena ozonowania pomieszczeń zależy od kubatury oraz wielkości skażenia. Zazwyczaj podawana jest stawka za godzinę pracy jednego urządzenia. Jeśli zależy Ci na pozbyciu się pleśni, drobnoustrojów chorobotwórczych, bakterii wirusów oraz przykrych zapachów, skorzystaj z usług profesjonalnej firmy DDDSOS i ciesz się zdrową, bezpieczną i świeżą przestrzenią w domu, w firmie lub w samochodzie.

Ozonowanie Warszawa cena.

Ozonowanie Warszawa i okolice

Napisz do nas

Ozonowanie Warszawa - co należy wiedzieć?

Ozon jest substancją w pełni naturalną. Jej najbardziej charakterystyczną właściwością jest to to, że bardzo szybko, samoistnie się rozpada. Dzięki temu nie musimy się przejmować zapachem chemikaliów w oczyszczonym ozonem lokalu czy aucie. Skuteczność ozonowania wielokrotnie przewyższa inne sposoby dezynsekcji, w tym te, które wykorzystują filtry HEPA, czy promieniowanie ultrafioletowe (UV).

Zamgławianie ULV - dezynsekcja Warszawa

Nasi Klienci wybierają często dezynfekcję ozonem po to, aby pozbyć się nieprzyjemnych i uciążliwych zapachów. Ozon jest bardzo skuteczny, usuwa nawet woń spalenizny, dymu papierosowego, czy kwasu masłowego. Ozonowanie pomieszczeń po klęskach żywiołowych: pożarach, zalaniach lub powodziach cieszy się niesłabnącą popularnością. Czyszczenie ozonem wykonuje się również w lokalach zamieszkałych przez osoby starsze schorowane lub po usunięciu zwłok. Ozonowanie jest skuteczne w usuwaniu nawet wyjątkowo przykrego i intensywnego odoru.

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa - napisz do DDDSOS.

Ozonowanie dezynfekcja Warszawa - co należy zrobić po zabiegu?

Po zakończonym ozonowania należy pozbyć się pozostałości po zabiegu dezynsekcji. Jest to bardzo proste i nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Wystarczy dobrze wywietrzeć wnętrza domu, mieszkania lub biura. W przeciwieństwie do dezynfekcji środkami chemicznymi, po ozonowaniu pomieszczenia w powietrzu będzie unosić się świeży i przyjemny zapach. Po zakończonym zabiegu można wrócić i normalnie funkcjonować, bez dodatkowego sprzątania i zmywania powierzchni.

Ozonowanie dezynfekcja Warszawa - zadzwoń po więcej informacji.

Zadzwoń: 500 738 748

Profesjonalne ozonowanie Warszawa - dlaczego warto wybrać DDDSOS?

Należy pamiętać, że skuteczność ozonowania w dużej mierze zależna jest od klasy ozonatora. Urządzenie do ozonowania musi posiadać też bardzo dużą wydajność, aby stężenie tritlenu szybko osiągało wymaganą wartość. Właśnie dlatego wykonanie usługi ozonowania mieszkań, domów, biur i samochodów najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie dezynfekującej — DDDSOS. Nasi technicy wykonają zabieg starannie, z należytą troską o zdrowia i bezpieczeństwo ludzi oraz zwierząt w trakcie, oraz bezpośrednio po dezynfekcji ozonem.

Dezynfekcja ozonem Warszawa - czy jest bezpieczna?

Wiele osób, które dzwonią do DDDSOS w prawie odkażeniem pomieszczeń, interesuje nie tylko koszt ozonowania mieszkania, biura czy samochodu, lecz także to, czy jest to metoda w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Ozon zdecydowanie zaliczamy do bezpiecznych substancji odkażających, ponieważ nie zatruwa wody pitnej oraz produktów spożywczych. Często wykorzystuje się go w celu dezynfekcji jedzenia i uzdatnienia wody pitnej.

Dezynfekcja ozonem Warszawa - masz pytania? Napisz!

Ozonowanie biur Warszawa - zalety:

Dezynfekcja ozonem nie pozostawia żadnych śladów oraz może być wykonywana stosunkowo szybko. Dodatkowo, poza standardowym posprzątaniem pomieszczeń, nie wymaga żadnych skomplikowanych i długotrwałych przygotowań. To głównie, dlatego ozonowanie biur w Warszawie jest tak bardzo popularne. Pozwala usunąć chorobotwórcze patogeny: bakterie, wirusy, grzyby i alergeny. Dbałość o przestrzeń, w której na co dzień przebywa duża liczba ludzi, przez wiele godzin jest obowiązkiem pracodawcy. Regularna dezynsekcja ozonem zmniejsza absencję spowodowaną chorobami, a zwiększa komfort i wydajność pracy, osób przebywających w biurze. Warto również podkreślić, że po dezynfekcji za pomocą tritlenku, pracownicy mogą wrócić do obowiązków bardzo szybko. Dodatkowo nie narażamy ludzi na kontakt z pozostałościami środków odkażających, które mogą podrażniać, być źródłem nieprzyjemnego zapachu i alergii.

Ozonowanie mieszkania Warszawa - dlaczego jest popularne?

Ozonowanie mieszkania to usługa, która zyskała znacznie na popularności w ostatnim czasie. Wiąże się to ze wzrostem świadomości i wiedzy, dotyczącej dbania o zdrowie, komfort i higienę. Lata walki z koronawirusem uwrażliwiły nas na tematy związane z dezynfekcją najbliższej przestrzeni. Lepiej zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństwa wynikającego obecności w naszych mieszkaniach czynników chorobotwórczych, takich jak: wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie i inne. Ozonowanie mieszkania w Warszawie to też sposób na pozbycie się nieprzyjemnych i uporczywych zapachów. DDDSOS często ozonujemy obiekty, w których od dawna nikt nie mieszka oraz pomieszczenia, w których ktoś umarł.

Ozonowanie domu Warszawa – komfort i bezpieczeństwo:

Często trafiają do nas klienci, którzy kupili dom lub mieszkanie na rynku wtórnym i pragną przywrócić mu świeżość. W tym celu naprawdę warto przeprowadzać zabieg ozonowania. Przestrzeń zamieszkiwana przez dłuższy czas nabiera specyficznego zapachu. Nie są to często bardzo uciążliwe wonie, jednak mogą być specyficzne lub drażniące nowych właścicieli. Po zabiegu dezynsekcji ozonem można poczuć się, jak u siebie i cieszyć nowym miejscem na ziemi.

Ozonowanie mieszkania Warszawa cena - odkażanie biura, samochodu firmy

Ozonowanie mieszkania, ale też biur, magazynów, firm generatorem ozonu, czyli generatorem bezpiecznego gazu. Trójtlen O3 niszczy patogeny (wirusy, bakterie, roztocza, alergeny, drobnoustroje chorobotwórcze) 3000 razy skuteczniej niż chlor. Ustowa różnego typu nieprzyjemne i trudne do zwalczenia domowymi sposobami zapachy (tytoń, mocz, zwierzęta).

  • Koszt pracy ozonatora zaczyna się od 150 PLN/godzina
  • Ozonowanie auta, samochodu, klimatyzacji od 50 PLN.
Zadzwoń: 500 738 748
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram