Warszawa Ochota - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

500 738 748
Strona główna » Warszawa Ochota

Dezynsekcję możemy przeprowadzić za pomocą wielu metod. Najbardziej popularne jest mechaniczne usuwanie insektów oraz chemiczne ich zwalczanie. W pierwszym przypadku używamy pułapek, odkurzaczy lub np. ‘kapcia”. W drugim wariancie stosujemy substancje biobójcze w postaci płynnej lub trutek pokarmowych. Najlepiej działa inteligentne połączeni różnych metod w celu uzyskania najlepszego efektu.

Dezynfekcja niegdyś była rzadkim zjawiskiem i dotyczyła zazwyczaj gabinetów lekarskich, kosmetycznych, przedszkoli i żłobków. W czasie pandemii wszystko się zmieniło. Jesteśmy w tej chwili bardziej uczuleni na wirusy, bakterie i inne patogeny. Dlatego chętnie sięgamy po różnego typu zabiegi mające na celu, oczyszczenie przestrzeni z czynników chorobotwórczych. Dezynsekcje przeprowadzamy za pomocą oprysku, zamgławiania ULV lub ozonowania.

Deratyzacja to najczęściej zwalczanie szczurów i myszy za pomocą trutki pokarmowej umieszczonej w specjalnych karmnikach deratyzacyjnych. Gryzonie są niezwykle inteligentne, dlatego walka z nimi nie jest łatwa i wymaga wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Oczywiście nie tylko szczury i myszy są celem techników DDD, ale też krety, kuny i inne małe i szkodliwe ssaki.

Odpluskwianie Ochota

Na Ochocie pluskwy rozgościły się w najlepsze. Wielu mieszkańców nie radzi sobie z samodzielnym ich zwalczaniu. Nic dziwnego jest to niezwykle trudne, a nawet niewykonalne. Tylko bardzo dokładne rozprowadzenie silnych substancji biobójczych, na które pluskwy są wrażliwe, może zlikwidować problem. Wszystkie półśrodki w postaci używania parownicy, „bomb” na pluskwy i substancji mających na celu je odstraszyć to strata czasu i pieniędzy.

Zwalczanie pluskiew Ochota

DDDSOS na ochotę jeździ często, pomagając zdesperowanym i przerażonym klientom. Usuwanie pluskiew jest trudne, ale opanowaliśmy ten zabieg do perfekcji. Zwalczaliśmy pluskwy setki razy. Udało nam się pozbyć tych insektów nawet w bardzo zarobaczonych lokalach. W większości przypadków dajemy na nasze usługi nawet 6-miesięczna gwarancję.

Usuwanie pluskiew Ochota

Dlaczego usuwanie pluskiew jest tak trudne? Są to bardzo małe i trudne do wykrycia insekty. Ich ugryzienia mogą powodować bardzo swędzące i czerwone ślady na skórze. Jednak mogą być one mylone z ukąszeniami komarów, muszek lub  rekcja alergiczna na jakieś substancje. Pluskwy doskonale się kryją i zaczynamy je zauważać, dopiero gdy populacje jest naprawdę duża. Jeśli tylko masz podejrzenie, że w Twoim domu zalęgły się pluskwy natychmiast zadzwoń do DDDSOS. Zlikwidujemy problem szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja Ochota

Na Ochocie oprócz pluskiew spotkamy wiele innych insektów. DDDSOS przeprowadza dezynsekcję prusaków, karaluchów, moli, rybików, gryzków, szubaków, much, komarów, meszek, kleszczy os oraz szerszeni. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy sprawdzonymi metodami, skutecznie i bezpiecznie. Naszych klientów otaczamy opieką już od pierwszej rozmowy telefonicznej, zapewniając kulturalną i profesjonalną obsługę zleceń.

Dezynfekcja Ochota

Profesjonalnie przeprowadzone zabiegi dezynfekcji pozwalają uzyskać bezpieczną przestrzeń nawet dla osób z obniżoną odpornością, małych dzieci, ludzi starszych i schorowanych. Dezynsekcja jest istotna szczególnie w miejscach wymagających dużej czystości, jak gabinety lekarskie, kosmetyczne, sale zabaw, żłobki i inne. Ważna jest też regularność, dzięki której nie dopuścimy do znacznego zanieczyszczenia powierzchni.

Deratyzacja Ochota

Szczury mogą wywołać następujące choroby: histoplazmozę, gorączkę szczurzą, chorobę Weila, gorączkę krwotoczną, tyfus, hymenolepiozę i inne. Są to zwierzęta niezwykle niebezpieczne dla ludzi. Chociaż wydaje nam się, że nie mamy nimi bezpośredniego kontaktu, należy pamiętać, że miejsca ich bytowania są również skażone i bardzo niebezpieczne. Dlatego należy bezwzględnie i skutecznie je tępić, wykonując regularne zabiegi deratyzacyjne.

Ozonowanie Ochota

Ozonowanie to niezwykle pożyteczny zabieg dezynfekcyjny, który bardzo polubili mieszkańcy Ochoty. Na Ochocie ozonujemy, biura, żłobki, przedszkola, zakłady pracy, gabinety lekarskie i kosmetyczne, sklepy, mieszkania i domy. Robimy to z ogromną przyjemnością, ponieważ wiem, jak skuteczna jest ta metoda walki z wirusami, bakteriami, grzybami i pleśnią. Cieszymy się, że możemy w ten sposób dbać o zdrowie mieszkańców Warszawy.

Monitoring HCCP Ochota

Dlaczego monitoring HCCP jest tak ważny? Ponieważ ma na celu niedopuszczenie do pojawienia się szkodliwych czynników zewnętrznych, a jeśli już się to zdarzy, to skuteczną reakcję na jak najwcześniejszym etapie. Celem firm monitorujących, jest niedoprowadzenie do skażenia, w tym celu przeprowadza szereg obserwacji, dających odstawy do specjalistycznych zaleceń. Monitoringiem HCCP objęte są najczęściej miejsca produkcji, przetwarzania, pakowani i magazynowania produktów spożywczych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram