Warszawa Mokotów - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

500 738 748
Strona główna » Warszawa Mokotów

Zabiegi dezynsekcji są w Warszawie coraz bardziej potrzebne. Rośnie w Stolicy ilość problemów związanych z bytowaniem insektów wśród ludzi. Niegdyś znaczącym kłopotem była bardzo duża populacja prusaków, teraz zdecydowanie rozpanoszyły się pluskwy. Dezynsekcje można wykonać wieloma sposobami. Technik dobiera postępowanie do gatunku owadów, wielkości populacji oraz miejsca przeprowadzania zabiegu. Każdy przypadek należy traktować indywidualnie i współpracować ściśle ze zleceniodawcą.

Dezynfekcja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Mieszkańcy Stolicy lubią czuć się komfortowo w miejscach zamieszkania, dlatego zmawiają regularnie zabiegi mające na celu pozbycie się chorobotwórczych patogenów, do których zaliczamy wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie, grzyby i alergeny. Przestrzeń po dezynfekcji może być bezpieczna, wolna od przykrych zapachów i odświeżona. Nawet mocno zaniedbane lokale zyskają drugie życie po wykonaniu odpowiedniego zabiegu.

Deratyzacja nie jest tylko fanaberią związaną z lękiem przed gryzoniami. Szczury i myszy mogą stanowić realne i bardzo poważne zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Mogą też powodować poważne straty materialne, zanieczyszczając żywność, niszcząc urządzenia i budynki. Deratyzacja jest dla wielu właścicieli i zarządców budynków czynnością obowiązkową, wymaganą przez prawo. Dotyczy to min. Spółdzielni Mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej.

Odpluskwianie Mokotów

Mokotów to urokliwa i bardzo modna dzielnica. Słynie z rozległych terenów zielonych i nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Niestety nawet mieszkańcy tego regionu Warszawy nie są wolni od problemów z pluskwami. Zabiegi dezynsekcji na pluskwy są przeprowadzane na Mokotowie równie często, jak winnych dzielnicach. Nie wynika to z zaniedbania czy braku higieny mieszkańców, lecz z częstych podróży, które zwiększają prawdopodobieństwo przywleczenia tych pasożytów do mieszkania. Jeśli zauważysz w domu pluskwy, działaj szybko i wzywaj firmę DDDSOS. Im szybciej pozbędziesz się insektów, tym mniejsza będzie ich populacja.

Zwalczanie pluskiew Mokotów

Aby zapobiegać zadomowieniu się pluskiew w mieszkaniu, warto po każdej podróży ostrożnie przełożyć wszystkie ubrania z walizki do pralki i je wyprać. Nawet najlepsze i najdroższe hotele mogą nie być wolne od insektów. Dlatego podczas pobytu nie należy wyjmować wszystkich przedmiotów z bagażu i umieszczać ich w szafach i szufladach. Najbezpieczniejszym i zazwyczaj wolnym od pasożytów miejscem w pokoju hotelowym jest łazienka, to tam można przechowywać walizki, zmniejszając prawdopodobieństwo dostania się do nich pluskiew.

Usuwanie pluskiew Mokotów

Gdy, niestety zdarzy nam się przywlec pluskwy do domu, należy działać błyskawicznie. Każdy dzień zwłoki daje szanse tym niezwykle szybko rozmnażającym się owada na zwiększenie swojej populacji. Nie warto kupować środków dostępnych w sklepach i Internecie, są one mało wydajne, nieskuteczne i bardzo drogie w porównaniu z profesjonalnym zabiegiem zamgławiania ULV. Nasi kliencie często ubolewają nad tym, że próbowali metod domowych, wydali pieniądze, stracili cenny czas, a na końcu i tak musieli wezwać firmę, która pozbyła się pluskiew podczas dwóch zabiegów dezynsekcji.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja Mokotów

Na Mokotowie DDDSOS przeprowadza cyklicznie zabiegi zwalczania niebezpiecznych kleszczy, które są już prawdziwą plagą. Niegdyś owady te były kojarzone z dzikimi leśnymi chaszczami, niedostępnymi dla ludzi. Współcześnie kleszcze spotykamy, nawet w przydomowych ogrodach, w centrach miast. Kleszcze są bardzo niebezpieczne, gdyż mogą zarazić żywiciela od kleszczowym zapaleniem mózgu lub boreliozą. DDDSOS szczególnie często przeprowadza dezynsekcję ukierunkowaną na kleszcze w ogrodach, gdzie przebywają dzieci oraz domowe zwierzęta.

Dezynfekcja Mokotów

Któż nie zna słynnego "Mordoru", czyli fragmentu Mokotowa zajmowanego przez liczne biurowce. Zawsze pełne ludzi budynki w czasie pandemii świeciły pustkami. W tej chwili znowu powracają do życia. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników, właściciele firm zmawiają profesjonalną dezynsekcję. Zabieg jest przeprowadzany po godzinach pracy biur. Rano pracownicy mogą spokojnie i bezpiecznie wrócić do swoich obowiązków w zdezynfekowanej i wolnej od niebezpiecznych patogenów przestrzeni.

Deratyzacja Mokotów

Któż nie widziała szczura spacerującego przy licznych kanałach i w parkach Mokotowa niech pierwszy rzuci kamieniem… Niestety, atrakcyjne dla ludzi tereny zielone są też dobrą kryjówką dla gryzoni. Myszy i szczury kryją się w niedostępnych miejscach, a gdy poczują się bezpiecznie, wychodzą szukać pożywienia, czyli najczęściej resztek pozostawionych przez człowieka. Deratyzacja musi być przeprowadzana na Mokotowie cyklicznie i dokładnie, aby ograniczyć znacznie populację gryzoni.

Ozonowanie Mokotów

Ozonowania nie tylko skutecznie i bezpiecznie dezynfekuje, ale też ma właściwości dezodoryzujące. Czyli usuwa niechciane, przykre i bardzo intensywne zapachy, których trudno się pozbyć innymi metodami. DDDSOS często wykonuje zabieg ozonowania w autach, w których wcześniej ktoś palił papierosy lub w mieszkaniach, gdzie przebywały zwierzęta.

Monitoring HCCP Mokotów

Wielu właścicieli firm mających swoje siedziby na Mokotowie dba o bezpieczeństwo klientów i kontrahentów korzystając z usług profesjonalnego monitoringu sanitarnego. Jeśli chcesz do nich dołączyć zadzwoń do DDDSOS.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram