Odpluskwianie Warszawa

skutecznie, szybko, bezpiecznie - 7 dni w tygodniu

500 738 748

Odpluskwianie

Najdokładniejszy i najskuteczniejszy zabieg odpluskwiania mieszkania.

Jesteśmy dokładni do granic możliwości - nie pomijamy żadnego zakamarka! Naszym celem jest całkowite i trwałe wyeliminowanie pluskiew z mieszkań i domów naszych klientów. Jest to niełatwe zadanie, wymagające wiedzy oraz dokładności. Aby było skuteczne, ściśle współpracujemy ze zleceniodawcami i ustalamy plan działania. Stosujemy metodę zamgławianie ULV + tradycyjny oprysk. Nasze zamgławiacze są najnowocześniejsze na rynku, a środki certyfikowane i bezpieczne i skuteczne. Pluskwy są wyjątkowo odporne na zwalczenie, dlatego stosujemy serię 2 (w bardzo trudnych sytuacjach 3) zabiegów.

Ile kosztuje odpluskwianie?

Cena profesjonalnego odpluskwiania w DDDSOS zaczyna się od 250 zł. Nasz technik podczas jednego spotkania wykonuje zamgławianie ULV + oprysk atestowanymi środkami biobójczymi. Używa najbardziej wydajnego zamgławiacza renomowanej marki. Dajemy gwarancje na większość naszych usług.

Cena odpluskwiania zależy od liczby łóżek oraz ilości pomieszczeń w mieszkaniu lub domu. Szczegóły poznasz podczas telefonicznej rozmowy z naszym pracownikiem pod numerem: 500 738 748.

Gdzie przeprowadzamy odpluskwianie?

Zwalczamy pluskwy w mieszkaniach i domach naszych klientów na terenie Warszawy i w jej okolicach.

Białołęka, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz to najczęstszy obszar naszego działania.

Jak wygląda pluskwa?

Dorosłe pluskwy mają ciało silnie spłaszczone, jajowato-owalne, nieco zwężające się ku przodowi. Zabarwione są na kolor brązowy, po posiłku stają się bardziej purpurowe.

Osobniki dorosłe mają długość do 4-5 mm i szerokość około 3-4 mm. Owady te biegają szybko: dorosłe – 1.2 m, nimfy – 0,3 m w ciągu minuty. Cykl rozwojowy pluskwy obejmuje: jajo, nimfę (larwa) oraz imago (postać dojrzała). Najczęściej znajdujemy postać dorosłą, nie znaczy to, że innych nie ma. Niestety larwy są malutkie i prawie przezroczyste. Bardzo trudno je dostrzec.

Jak wygląda ugryzienie pluskwy?

Ludzka skóra różnie reaguje na ugryzienia pluskwy. Są osoby, które nie będą miały żadnych śladów. Często słyszymy, że ” męża nie gryzą”, chociaż śpi w tym samym łóżku, co pokąsana żona. Mężczyzna zapewne jest kłuty, ale nie występuje u niego żadna reakcja alergiczna. U niektórych ludzi powstają miejscowe zmiany, a u innych ogólne odczyny uczuleniowe.

Bardzo charakterystyczne jest to, że jeden osobnik zazwyczaj gryzie 2-4 razy w bliskiej odległości od siebie. Często ślady układają się w linię prostą lub trójkąt.

Tak gryzie pojedyncza pluskwa. Jeśli jednocześnie żeruje ich więcej, ślady po ukłuciach łączą się w rozległe zmiany na skórze.

Zadzwoń: 500 738 748
>>>

Czy w moim domu są pluskwy?

Gdy znajdziemy ślady bytowania pluskiew, na 100% możemy stwierdzić, że dana przestrzeń jest zapluskwiona. Wykluczyć ich obecności nie można, nawet gdy podczas inspekcji obiektu, nie odkryjemy żadnych śladów. Dzieje się tak dlatego, że insekty te potrafią się doskonale ukrywać.

Pluskwy najczęściej gnieżdżą się pod boazerią, tapetami, w ramach luster i obrazów, w elektrycznych gniazdkach i włącznikach, w spojeniach mebli, w szparach ścian, w listwach przypodłogowych i karniszach, w zakamarkach łóżek i kanap.

Ślady bytowania pluskiew: przebarwienia od odchodów: czarne kropki- łatwe do starcia mokrą ściereczką, jaja, wylinki- elementy pancerzyków oraz małe ślady krwi na pościeli, a gdy populacja jest spora- specyficzny, nieprzyjemny zapach.

Dlaczego w moim domu są pluskwy?

Utarło się przekonanie, że pluskwy występują tylko w miejscach zaniedbanych i brudnych. Jest to błędne myślenie.

W tej chwili insekty te spotykamy wszędzie. W eleganckich hotelach, kinach, w autobusach, pociągach, tramwajach, w metrze, w apartamentowcach itp.

To właśnie dlatego, tak łatwo je nieświadomie przenieść, nawet do najczystszego i najbardziej zadbanego mieszkania.

Czy pluskwy są groźne dla ludzi?

Pluskwy w przeciwieństwie do wielu innych insektów nie przenoszą niebezpiecznych dla ludzi bakterii i wirusów. Tym samym nie przenoszą chorób.

Problemem mogą być zmiany skórne występujące po ugryzieniu. Są osoby, u których wystąpi silna reakcja alergiczna, duży odczyn i świąd. Obecność pluskiew w najbliższym otoczeniu często wywołuje silny stres, urazy psychiczne i traumę.

Zwalczanie pluskiew Warszawa i okolice

Napisz do nas

Jakie są metody zwalczania pluskwy domowej?

Nie ma na rynku skutecznych repelentów, czyli substancji odstraszających pluskwy. Nie ma też skutecznych urządzeń (ultra-) dźwiękowych, które uchronią mieszkanie przed pluskwą. Wszelkie „domowe metody” są nieskuteczne. Spraye i „bomby” dostępne w sklepach i na allegro niestety także, nie pozwolą skutecznie pozbyć się tych insektów.

Jedyną, sprawdzoną i skuteczną metodą jest zamgławianie ULV wykonane profesjonalnymi i atestowanymi środkami, przez firmę DDD.

Czy pluskwy znikną zaraz po zabiegu?

Środki biobójcze dopuszczone do obrotu i bezpieczne dla ludzi działają z lekkim opóźnieniem.

Część insektów zacznie ginąć już po kilku godzinach od zabiegu. Te bardziej ukryte zaraz po tym, jak wyjdą ze swoich kryjówek, zazwyczaj w ciągu kilku dni.

Preparaty biobójcze powodują wypłoszenie insektów z głębokich zakamarków, co przyspiesza ich kontakt z substancjami czynnymi.

Czy zamgławianie ULV jest bezpieczne?

Zabieg dezynsekcji wykonywany przez firmę DDDSOS jest w pełni bezpieczny dla domowników. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu profesjonalnych i atestowanych preparatów biobójczych mamy pewność , że zaszkodzimy jedynie pluskwą.

Na czas dezynsekcji mieszkańcy powinni bezwarunkowo opuścić mieszkanie. Powrócić do niego mogą po upływie kilku godzin, aby otworzyć okna i przewietrzyć przestrzeń.

Nasz pracownik już podczas rozmowy telefonicznej powie, jak prawidłowo przygotować mieszkanie do odpluskwiania i jak zachować się po.

Zwalczanie pluskiew Warszawa cena - co się najbardziej opłaca?

Być może spotkałeś się już z domowymi sposobami walki z pluskwami. W Internecie można znaleźć amatorskie metody i środki, które mają pomóc pozbyć się tych owadów. Zazwyczaj w pierwszej kolejności nasi klienci sięgają właśnie po nie. Nie mają często wiedzy ani wcześniejszego doświadczenia z pluskwami. Nie zdają sobie też sprawy z ich odporności i zdolności do ukrywania się. Wydaje im się, że szybko i tanio załatwią problem sami, wykorzystując środki dostępne w marketach lub w Internecie.

Zwalczanie pluskiew Warszawa cena — masz pytania, napisz.

Często nasi przyszli klienci, podejrzewający u siebie pluskwy, wykonują „generalne porządki”. Zdejmują wszystko z półek, trzepią materace i dywany, wyjmują ubrania z szaf itd. Zajmuje to sporo czasu, a efekt zazwyczaj jest odwrotny do zamierzonego. Nie likwiduje insektów, a powoduje rozprzestrzenienie się pluskiew po całym mieszkaniu. Nawet, jak do tej pory były np. tylko w sypialni. Przenoszenie pościeli i innych przedmiotów oraz mebli z miejsca na miejsce daje okazję owadom do zmiany lokalizacji. Jeden z naszych klientów, gdy miał podejrzenie, że pluskwy zalęgły się w kanapie, porąbał ją na kawałki i wyniósł na śmieci. Niestety, tym samym spowodował rozejście się insektów po całym mieszkaniu i klatce schodowej.

Gdzie przeprowadzamy odpluskiwanie...

Pod Warszawą obsługujemy miejscowość takie, jak:  Nowe Babice, Baranów, Białobrzegi, Bielawa, Błonie, Brochów, Bronisze, Brwinów, Celestynów, Chynów, Ciechanów, Czerwińsk nad Wisłą, Czosnów, Dąbrówka, Dębe Wielkie, Garwolin, Gassy, Glinojeck, Góra Kalwaria, Halinów, Izabelin, Jabłonna, Jabłonowo, Jaktorów, Janki, Jawczyce, Józefów, Kałuszyn, Kampinos, Karczew, Kawęczyn, Klaudyn, Klembów, Kobyłka, Kołbiel, Komorów, Konstancin-Jeziorna, Laski, Legionowo, Leoncin, Leszno, Lesznowola, Łochów, Łomianki, Łuków, Magdalenka, Marki, Michałowice, Milanówek, Modlin, Mroków, Mszczonów, Mysiadło, Nadarzyn, Nasielsk, Nieporęt, Nowa Sucha, Nowy Dwór Maz., Otwock, Ożarów Mazowiecki, Parzniew, Piaseczno, Piastów, Piława, Płock, Płońsk, Pniewy, Podkowa Leśna, Pomiechówek, Prażmów, Pruszków, Pułtusk, Raciąż, Radzymin, Raszyn, Reguły, Serock, Skierniewice, Sochaczew, Somianka, Sowia Wola, Stare Babice, Sulejówek, Tarczyn, Teresin, Tłuszcz, Truskaw, Warka, Węgrów, Wiązowna, Wieliszew, Wiskitki, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Żabia Wola, Ząbki, Zaborów, Zabrodzie, Zakroczym, Załuski, Zegrze, Zielonka, Żyrardów.

Odpluskwianie Warszawa - poznaj swojego wroga

Pluskwa domowa (Cimex lectularius, C. lectularis, pluskwa łóżkowa, pluskwa ludzka). To szeroko rozpowszechniony w krajach klimatu umiarkowanego, gatunek owada, z rodziny pluskwiaków. Pasożyt ten żywi się krwią ludzi i niektórych zwierząt. Bytuje w pobliżu swojego żywiciela. Populacja pluskwy domowej w ostatnich latach intensywnie się rozrasta, szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, stając się tym samym coraz poważniejszym problemem dla ludzi. Odpluskwianie Warszawa, to hasło wpisywane setki razy w ciągu miesiąca w wyszukiwarkę internetową.

Samice pluskiew można odróżnić od samców. Są większe i znacznie bardziej okrągłe. W ciągu dnia samica składa od 2 do 12 jaj. Jaja przykleja do podłoża kleistą wydzieliną. Pojedyncze jajo jest cylindryczne, z wieczkiem. Ma długość 0,8-1,3 mm, a szerokość 0,4-0,6 mm. Gniazda znajdują się zazwyczaj w drobnych szparach i szczelinach ścian i podłóg, za ramami obrazów i luster, w spojeniach mebli, pod tapetami i boazeriami. W miejscach, które służą pluskwą w ciągu dnia za kryjówki. W ciągu całego życia samica składa od 250 do 500 jaj. Samice nie kopulują, gdy przez 14 dni nie pobiorą krwi.

Likwidacja pluskiew Warszawa - wpływ temperatury na rozwój

Gdy temperatura otoczenia wynosi: 35-37oC, larwy wylęgają się po 4-6 dniach, natomiast w temperaturze 14-16 ° C — dopiero po 15-29 dniach. Im cieplej, tym szybciej zwiększa się dana populacja. Temperatura poniżej 10°C hamuje wylęg larw, ale jaja nie giną. Larwy wyklują się, gdy się ociepli. Jaja są niezwykle odporne na niskie temperatury i potrafią przeżyć okres 45 dni w temperaturze -60°C. Znacznie bardziej wrażliwe są na wysokie temperatury. Jaja i larwy giną po kilku minutach w temperaturze +45 ° C.

Larwy są podobne do osobników dojrzałych, lecz znacznie mniejsze, przeźroczyste, z widocznym przewodem pokarmowym, który prześwituje przez pokrycie ciała. Larwy przechodzą 6 stadiów rozwoju. W każdym stadium muszą pobrać pokarm, czyli krew: aby dalej rosnąć i rozwijać się. Larwy po najedzeniu się zmieniają kolor na żywo czerwony. W czasie trawienia robią się coraz ciemniejsze. Bez żywiciela mogą żyć nawet 150 dni, ale ich rozwój ulega zahamowaniu. Rozwój w normalnych warunkach trwa 7-10 tygodni. W Polsce dorosłe osobniki mogą żyć 2 lata, jeśli raz w tygodniu pobierają krew.

Likwidacja pluskiew Warszawa, to specjalność firmy DDDSOS!

Zadzwoń: 500 738 748

Usuwanie pluskiew Warszawa – jak poznać ugryzienie pluskwy?

Na ptakach i ludziach pluskwy żerują najczęściej w nocy, podczas snu ich żywicieli. Przebijają skórę w delikatnych miejscach i pobierają krew z naczyń włosowatych. Wpuszczają do ranki znieczulającą wydzielinę, która zapobiega krzepnięciu krwi. Podczas jednego posiłku pluskwa potrafi ukłuć wiele razy. Krew pije nawet 15 minut, najczęściej jednak 3 do 5 minut. Ilość krwi, którą pobierze, może przewyższać jej masę. Miejsce nakłucia jest często twarde, białawe i nabrzmiałe. Podczas gdy skóra ugryziona przez pchłę jest czerwonawa i obwiedziona zaczerwienieniem.

Samice pobierają krew znacznie częściej i w większych ilościach niż samce. Moment ukłucia i ssania jest bezbolesny. Po upływie kilku minut, w niektórych przypadkach kilku godzin, występuje uczucie intensywnego swędzenia, a w miejscach ukłuć pojawiają się białawe pęcherzyki. Utarło się przeświadczenie, że pluskwy nie atakują tych miejsc, które pokrywa bielizna nocna. W rzeczywistości wnikają też pod luźniejsze ubranie.

Często dostajemy zdjęcia z pytaniem, czy to ugryzienie pluskwy? Trudno owada kłującego rozpoznać po ukłuciach. Skóra każdego człowieka może zareagować inaczej. Na pewno charakterystyczne jest to, że nowe ukąszenia pojawiają się po nocy oraz że występują często w skupisku. Niestety nawet lekarze zazwyczaj nie potrafią odróżnić ukąszeń owadów od zwykłych wysypek. Znajomość medycyny entomologicznej jest wśród nich na niskim poziomie.

Usuwanie pluskiew Warszawa - 7 dni w tygodniu, tel: 500 738 748.

Zwalczanie pluskiew Warszawa - gdzie się ukrywają pluskwy?

Wielokrotnie właściciele mieszkania są dotkliwie i regularnie gryzieni, a mimo poszukiwań, nie mogą znaleźć winowajców. Latem i wiosną często obwiniają przez dłuższy czas komary lub meszki. Dopiero po zabiegu, który m.in. wypędza pluskwy z kryjówek, widzą, ile jest tych insektów i w których rejonach w domu się gnieździły. Nie zawsze, nawet wtedy, znajdują gniazda, które mogą być ukryte bardzo głęboko. Dlatego nasz technik podczas oględzin nie może dać gwarancji, że zwalczanie pluskiew nie jest konieczne.

Wykrycie pluskiew w młodych stadiach rozwojowych jest niezwykle trudne. Nimfy, które wykluły się z jaj, są podobne do osobników dorosłych, lecz malutkie i niemal przezroczyste, a swój pierwszy posiłek w postaci ludzkiej krwi, mogą pobrać już kilka godzin po narodzinach. Zanim pluskwa dojrzeje i będzie wyglądać, jak dorosły osobnik, przejdzie przeobrażenie aż 6 razy. Do tego potrzebuje za każdym razem ludzkiej lub zwierzęcej krwi. To znaczy, że jak spotkamy w domu dorosłą pluskwę, to mamy pewność, że od wyklucia nassała się już 5 razy.

Zwalczanie pluskwy Warszawa - jak szukać pluskiew w mieszkaniu?

Najczęściej pluskwy zauważamy, gdy kłują mieszkańców. Niestety są już wtedy dobrze zadomowione w mieszkaniu. Płaski kształt tych insektów pozwala im ukryć się w niemal każdym pęknięciu i szczelinie. Lubią ciemne, odizolowane i zaciszne miejsca. Wolą drewno, papier i powierzchnie tkanin – szukajmy ich właśnie w tych materiałach. Są wrażliwe na światło i ukrywają się tam, gdzie bardzo trudno je dostrzec. Przy zastosowaniu każdej metody inspekcji, gdy są nieliczne, mogą być niezauważone. Nie można wtedy stwierdzić "nie ma pluskiew".

Ludzie raczej zauważają oznaki występowania pluskiew zasłyszane od innych, niż potrafią sami je znaleźć. Proste szkło powiększające oraz dobra latarka ułatwi ich wykrycie. Pluskiew szukamy w czasie ich największej aktywności, czyli w nocy. Wtedy najłatwiej je zauważyć. W mieszkaniu najczęstszymi kryjówkami pluskiew są materace, skrzynie łóżek i ich obudowy. Insekty te instynktownie zasiedlają miejsca w najbliższej okolicy swojego pożywienia, czyli człowieka. Dlatego raczej nie spotkasz pluskwy w łazience, kuchni lub przedpokoju, o ile regularnie nie sypiasz w tych pomieszczeniach. Zdarzają się tam raczej pojedyncze osobniki, które akurat spadły z żywiciela lub zostały z czymś przeniesione. Usuwając przedmioty i meble zapluskwione, należy uważać, aby nie roznieść insektów po całym mieszkaniu i klatce schodowej. Zwalczanie pluskwy należy wykonywać bardzo rozważnie.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja pluskwy Warszawa - skąd się wzięły pluskwy w Twoim domu?

Najczęściej pluskwy są przynoszone do domu (mieszkania) przez tych, którzy wrócili z wakacji lub podróży służbowej. Niegdyś nasz tryb życia wyglądał inaczej. Ludzie rzadko wyjeżdżali i korzystali z hoteli i pensjonatów. Zdecydowanie mniej się przemieszczali. Dzięki temu insekty nie miały takich możliwości rozprzestrzeniania się. Dziś, jest to znacznie ułatwione i wykorzystywane. Niestety razem z ludźmi, w ich bagażach, podróżują też niechciani lokatorzy. Ci, którzy często korzystają z bazy hotelowej, są bardziej narażeni na przywiezienie pluskiew do domu, niż ci, którzy nie podróżują.

Nie znaczy to, że osoby prowadzące miejscowy tryb życia, nie mają okazji do przywleczenia pluskiew do swoich mieszkań. Sporo tych insektów znajduje się w miejskich środkach komunikacji publicznej. Dzieje się to z bardzo prostej przyczyny. Pluskwy spadają z pasażerów, którzy nieświadomie zabrali je ze sobą. Nie dotyczy to tylko osób bezdomnych i zaniedbanych, chociaż w ich przypadku prawdopodobieństwo, jest znacznie większe. Niestety każdy może je nieświadomie przenieść na ubraniu lub w torbie. Autobus, czy tramwaj nie są miejscami docelowymi pluskiew. Warunki w nich nie sprzyjają do dalszego rozwoju. Dlatego pluskwy szybko znajdują żywiciela, który zaniesie je do ciepłego i spokojnego domu, gdzie będą mogły dalej się rozmnażać.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa, tel: 500 738 748.

Dezynfekcja pluskwy Warszawa - jak zabezpieczyć się przed pluskwami?

Kina, teatry, sale koncertowe, bawialnie, szpitale, przedszkola i szkoły, to kolejne przestrzenie, w których przebywa bardzo dużo ludzi i prawdopodobieństwo, że są tam również pluskwy, jest wysokie. Jeśli zdarzy się, że przebywamy w takim miejscu i jednocześnie są w nim te insekty, bardzo trudno uniknąć z nimi kontaktu. Są malutkie, trudne do zauważenia i raczej nikt nie myśli o tym, żeby np. po seansie filmowym dokładnie oglądać płaszcz, kurtkę, czy torebkę. Jesteśmy w takiej sytuacji na straconej pozycji. Dlatego mit o tym, że zapluskwione są tylko miejsca skrajnie zaniedbane, jest tak mylący. Osoby, które odkryją w mieszkaniu pluskwy, są w szoku, bardzo się wstydzą tego i nie mogą zrozumieć, jak to możliwe. Tymczasem, praktycznie każdy ma możliwość przywleczenia pluskiew do domu.

Jeśli zalęgną się w gęsto zaludnionym budownictwie wielomieszkaniowym lub licznie zamieszkiwanych nieruchomościach mogą szybko się zadomowić i rozprzestrzenić w całym budynku. W razie wyludnienia pomieszczeń pluskwy szybko rozprzestrzeniają się w poszukiwaniu nowych ofiar. Przechodzą po nieszczelnościach między mieszkaniami, a w ciepłe dni po elewacjach budynku. Jeśli sąsiedzi mają pluskwy, jest ogromne prawdopodobieństwo, że zawędrują one też do nas.

Aby uniknąć przechodzenia pluskiew od sąsiadów, należy zadbać o owadoszczelność pomieszczeń: uszczelnić gipsem, cementem lub pastami silikonowymi wszystkie szpary i szczeliny, którymi pluskwy mogą przechodzić z pomieszczeń sąsiednich oraz założyć moskitiery w oknach. W długie wędrówki wybierają się tylko dojrzałe, duże pluskwy, które nie przejdą przez takie zabezpieczenia. Pamiętając o tym, że pluskwy, gdy tego potrzebują, mogą pobierać krew ze zwierząt, należy odizolować budynki inwentarskie od mieszkalnych. Usunąć z balkonów gniazda ptaków (gołębi, jaskółek) i uniemożliwić im ponowne zagnieżdżenie się.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynfekcja pluskiew Warszawa - wpływ bytowania pluskiew na ludzi

Tak, jak wcześniej pisaliśmy, teoretycznie bytowanie pluskiew w mieszkaniu i w domu nie jest bardzo groźne dla człowieka. Insekty te wolą miejsca suche, wbrew pozorom stosunkowo czyste, zlokalizowane blisko ludzi. Nie przenoszą na sobie szkodliwych i groźnych patogenów z kanalizacji, odpływów, kontenerów na śmieci itp. Jedynymi ich żywicielami są ludzie, ewentualnie zwierzęta domowe i ptaki. Nie jedzą resztek i padliny. Nie musimy się obawiać wywoływanych przez nie groźnych chorób, jak w przypadku wielu innych insektów.

Najbardziej uciążliwym skutkiem ich pasożytniczego trybu życia są liczne ugryzienia, które potrafią zafundować człowiekowi. Reakcja skórna, która występuje w związku z nimi, może być bardzo różna. Od łagodnej, prawie niewidocznej zmiany, która szybko znika i często nie jest kojarzona z ukąszeniem owada. Po bardzo rozległe odczyny skórne – zaognione, niezwykle swędzące i gojące się tygodniami. Znamy przypadki osób, u których ślad w postaci przebarwienia pozostawał na wiele miesięcy, a świąd był tak intensywny, że uniemożliwiał normalne funkcjonowanie.

Ludzie, którzy znaleźli u siebie ślady pogryzień pluskiew, wpisują często w wyszukiwarkę internetową hasło „dezynfekcja pluskiew Warszawa”. Należy pamiętać, że insekty usuwa zabieg dezynsekcji, a nie dezynfekcji. Dezynfekcja likwiduje patogeny, takie jak: wirusy, bakterie i grzyby.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa cena - wpływ pluskiew na naszą psychikę

Nie można zapominać o urazach psychicznych, jakie może wywołać przebywanie w zapluskwionym mieszkaniu. Wiele osób nie może normalnie funkcjonować w takiej przestrzeni. Świadomość tego, że w trakcie wypoczynku chodzą po nich owady i piją ich krew jest nie do zniesienia. Powoduje stres, bezsenność i stany lękowe. Zdarzają się osoby, które potrafią całą noc chodzić z latarką w ręku i przeszukiwać mieszkanie w celu unicestwienia pluskiew. Rodzice często czuwają przy łóżeczkach dzieci, pilnując by nie było w ich pobliżu insektów. Znane są przypadki opuszczania zapluskwionych lokali przez mieszkańców i przeprowadzek do nowych domów.

W silnie zapluskwionych pomieszczeniach insekty te powodują niepokój oraz bezsenność u ludzi i zwierząt, co prowadzi do wyraźnego ich osłabienia. Dłuższe przebywanie w takich warunkach powoduje wystąpienie nerwowości lub apatii. Ciągły stres i zmęczenie przekłada się na wszystkie dziedziny życia. Może prowadzić do zaburzeń ze strony układu pokarmowego, powodować silne migreny, zaburzenia koncentracji, a nawet depresję. Dlatego, gdy mamy podejrzenie, że te insekty zadomowiły się w naszym mieszkaniu, czy domu, należy natychmiast działać i wzywać profesjonalną pomoc.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa cena - sprawdź nasze ceny.

Zadzwoń: 500 738 748

Odpluskwianie Warszawa cena - co zrobić, gdy odkryjemy pluskwy w domu?

Oczywiście dbanie o porządek i czystość jest wskazane. Sprzątanie skutecznie utrudnia pluskwą życie. Częste odkurzanie i zmiany pościeli sprawiają, że część z nich ginie, lecz na pewno nie wszystkie. Najlepszym dowodem na to są pokoje hotelowe, gdzie sprzątaczki wykonują serwis praktycznie codziennie, a pluskwy i tak znajdują sobie miejsce, chociażby w lampkach nocnych, czy wezgłowiach łóżek. Dzieje się tak nawet w luksusowych, pięciogwiazdkowych obiektach.

Gdy domyślamy się, że sprawcami śladów pogryzień u domowników mogą być pluskwy, nie należy działać pochopnie. Nie można wywracać wszystkiego "do góry nogami". Trzeba zachować spokój. Przejrzeć materace i zakamarki łóżka, wyprać pościel, dokładnie odkurzyć. Gniazda pluskiew i tak najczęściej są ukryte głęboko przed wzrokiem ludzi. Pluskiew najlepiej szukać w nocy. Uaktywniają się mocno koło 1.00, gdy w domu zazwyczaj panuje już cisza i ciemność. Wtedy należy przejrzeć łóżka i poszukać intruzów. Następnie, jak najszybciej wezwać firmę DDD.

Odpluskwianie Warszawa cena DDDSOS: nasz cennik.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa cena - wypożyczenie lub kupno parownicy

Wszystkie domowe i ogólnodostępne sposoby walki z pluskwami zabierają nam dużo czasu i jednocześnie dają go insektom, które mogą dalej się rozmnażać i zwiększać populację. Najbardziej skuteczną metodą amatorską jest użycie dobrej parownicy. Niestety wymaga ona bardzo dużo czasu. Każde miejsce musi być poddane parowaniu przez dłuższą chwilę, aby temperatura była odpowiednia do zabicia insektów i ich jaj. Nie mamy też pewności, czy uda nam się trafić we wszystkie kryjówki pluskiew gorącym powietrzem. Często pozbywamy się tylko połowicznie problemu, a po jakimś czasie zauważamy kolejne ugryzienia.

Trzeba pamiętać, że wydajna parownica nie jest tanim narzędziem. Można taki sprzęt też wypożyczyć i zapłacić tylko za czas użytkowania. Niestety cały zabieg jest bardzo pracochłonny. Szczególnie w przypadku większych mieszkań. Może zająć nawet kilka dni intensywnej pracy. Gorąca para nie nadaje się do stosowania na wiele powierzchni. Gdy nie będziemy tego przestrzegać, możemy poważnie uszkodzić wyposażenie mieszkania i narazić się na jeszcze większe koszty. Nasi klienci bardzo często opowiadają nam o „parowaniu mieszkania” z frustracją i poczuciem straconego czasu i pieniędzy.

Zadzwoń: 500 738 748

Usuwanie pluskiew Warszawa cena - najskuteczniejsze metody dezynsekcji

W cenie jednego zabiegu odpluskwiania przeprowadzamy u naszych klientów zamgławianie ULV połączone z tradycyjnym opryskiem.

– zamgławianie ULV jest najlepszą metodą usuwania pluskiew. W tej metodzie preparat biobójczy rozpylany jest w postaci mgły, która unosi się na chwile w powietrzu, aby następnie opaść na wszystkie powierzchnie. Po wyschnięciu preparat pozostaje aktywny nawet przez cztery tygodnie od zakończenia zabiegu. Wydajność profesjonalnego zamgławiacza umożliwia wyrzut mgły na dużą odległość, dzięki temu można ją aplikować nawet w trudno dostępne miejsca. Profesjonalnie wykonane zamgławianie ULV nie pozostawia smug. Zabieg trwa krótko, chociaż jest skomplikowany i wymaga odpowiedniego doświadczenia.

– oprysk, czyli pokrycie powierzchni ścian, podłóg, sufitów i wyposażenia cieczą, której głównym składnikiem jest substancja biobójcza. Zwalcza on insekty podczas kontaktu. Aby był skuteczny, musi być przeprowadzone bardzo dokładnie. Daje szybkie efekty, ponieważ insekty zaczynają ginąć już po dwóch, trzech godzinach od zakończenia zabiegu. Oprysk stosujemy, jako dodatek do zamgławiania, aby zwiększyć skuteczność zabiegu.

Usuwanie pluskiew Warszawa cena za zamgławianie + oprysk.

Odpluskwianie Warszawa cennik - co zawiera cena usługi?

Nasz technik wykonuje zabieg w pomieszczeniach wypoczynkowych (salon, pokój dzienny, sypialnia). W cenie jest także zamgławianie kuchni, przedpokoju i łazienki na życzenie Klienta. Należy jednak wcześniej zabezpieczyć produkty spożywcze oraz przybory toaletowe. Pracownik DDDSOS przekaże klientowi wszystkie niezbędne informacje na temat postępowania po dezynsekcji. Udzieli także wskazówek, jak zabezpieczyć mieszkanie przed ponownym pojawieniem się insektów. Na co szczególnie zwrócić uwagę i jak się zachowywać, żeby nie przywlec pluskiew z zewnątrz.

Cena zawiera profesjonalny środek biobójczy, odpowiednio przechowywany i stosowany. Wszystkie nasze preparaty posiadają wymagane prawem atesty. Używamy specjalistycznych zamgławiaczy renomowanych marek , w odróżnieniu od wielu firm, które nawet na filmach reklamowych i zdjęciach pokazują swój tani i tandetny sprzęt. Należy dodać, że "amatorski zamgławiacz" kosztuje zaledwie kilkaset złotych i nie spełnia swojego zadania- działa jak opryskiwacz. Profesjonalny zamgławiacz kosztuje kilka tysięcy złotych, jest wydajny i tworzy mgłę unoszącą się w pomieszczeniu.

Odpluskwianie Warszawa cennik - szczegóły pod numerem telefonu 500 738 748.

Pluskwy Warszawa cennik - ile czasu potrzeba na eliminację pluskiew?

Tak, jak pisaliśmy wcześniej, preparat biobójczy zaczyna działać niemal natychmiast po zabiegu i pierwsze martwe insekty zauważymy prawdopodobnie po upływie kilku godzin. Nawet najdokładniejsze zamgławianie może nie dotrzeć do wszystkich kryjówek, które są zlokalizowane np. pod podłogą. Dlatego środki przez nas używane mają przedłużone działanie (nawet do 4 tygodni) i zabiją też pluskwy, które wyjdą po jakimś czasie z niedostępnych zakamarków.

Po zabiegu polecamy umyć podłogi tylko w miejscach komunikacji, aby preparat mógł nadal działać m.in. pod kanapami i łóżkami. Aby dezynsekcja była w pełni skuteczne niezbędne jest drugie zamgławianie w odstępie ok. 2 tygodni. Zabije ono młode pluskwy, które wykluły się w międzyczasie oraz utrwali działanie poprzedniego zabiegu. Jaja pluskiew (jak również jaja innych owadów) są stadium najbardziej odpornym na działanie owadobójcze wielu substancji chemicznych.

Zadzwoń: 500 738 748
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram