O nas

Dlaczego my?

Nasz firma zajmuje się świadczeniem usług DDD, czyli Dezynsekcją, Dezynfekcją i Deratyzacją. Specjalizujemy się w zwalczaniu największego problemu z tego zakresu, czyli odpluskwianiu mieszkań (usuwanie pluskwy domowej). Pracujemy na terenie Warszawy i w jej okolicach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i skuteczność. Używamy tylko nowoczesnego sprzętu od najlepszych producentów na rynku oraz certyfikowanych środków biobójczych. Posiadamy niezbędną wiedzę, certyfikaty oraz doświadczenie. Każde zadanie traktujemy w sposób indywidualny, spełniając potrzeby i wymagania naszych zleceniodawców. Zabiegi wykonujemy dokładnie i profesjonalnie. Podczas pracy nie oszczędzamy czasu i środków. Stawiamy na współpracę z właścicielami lokali lub posesji, ponieważ wiem, że tylko rzetelna wymian informacji oraz wspólne działanie mogą przynieść oczekiwany efekt.

Naszych Klientów otaczamy specjalistyczną opieką i skutecznie likwidujemy problemy z zakresu DDD.

Co zyskujesz?

Opiekę

Naszych klientów otaczamy należytą opieką już od pierwszej rozmowy telefonicznej. Wiemy, że dla większości osób jest to trudny i stresujący temat. Dlatego wszystko dokładnie tłumaczymy i wyjaśniamy wątpliwości. Przesyłamy materiały informacyjne i instrukcję postępowania przed, w trakcie i po zabiegu. Technicy DDDSOS są kulturalni i empatyczni. W każdej chwili służą radą i wsparciem.

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, zarówno mieszkaniowców, jak i naszych pracowników. Dlatego korzystamy z wysokiej jakości nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. Środki biobójcze, przez nas używane pochodzą od najlepszych producentów na rynku i posiadają niezbędne certyfikaty. Stosujemy restrykcyjne zasady BHP i przekazujemy każdorazowo szczegółową instrukcję postępowania po zabiegu.

Skuteczność

Lata praktyki, testowania rożnych środków i metod działania oraz śledzenie nowinek DDD zaowocowały stworzeniem procedur, które zapewniają najwyższy możliwy poziom skuteczności. W DDDSOS łączymy różne techniki i preparaty alby zwiększyć wydajność zabiegów. Nacisk na ścisłą współpracę ze zleceniodawcami, owocuje bardzo dobrymi wynikami pracy oraz długotrwałym działaniem naszych metod.

Gwarancję

Zabiegi DDDSOS są bardzo dokładnie przeprowadzane. Charakteryzują się dużą skutecznością i długotrwałym działaniem. Jesteśmy dumni z ich wyników, dlatego na większość nasze usługi dajemy gwarancję. Dezynsekcja, dezynfekcja lub deratyzacja wykonywana przez naszego technika oraz zastosowanie się do jego zaleceń sprawia, że problemy z insektami lub innymi szkodnikami znikają raz na zawsze.

Wiedzę

Nie wystarczy kilka urządzeń, narzędzi i środków biobójczych, aby móc przeprowadzać skuteczne zabiegi DDD. Niezbędna jest wiedza z 3 obszernych dziedzin, którą w DDDSOS posiadamy i wykorzystujemy w pracy. Dzielimy się też nią z naszymi zleceniodawcami, aby wiedzieli z jakim problemem się zmagamy, jakich metod używamy oraz, co należy zrobić, aby nie dopuścić do ponownego osiedlenia się intruzów.

Elastyczność

Klienci w obliczu zagrożenia, jakim jest bytowanie insektów, patogenów lub gryzoni wymagają od nas często szybkiej i zdecydowanej rekcji. Dlatego pracujemy 7 dni w tygodniu i możliwie dopasowujemy się do potrzeb zleceniodawców. Wiemy, że przygotowanie mieszkania oraz konieczność opuszczenia go w przypadku niektórych zabiegów bywa trudne, dlatego pracujemy również w późnych godzinach wieczornych.

Opinie klientów

Wielu klientów korzysta z naszych usług od lat. Zabiegi odszczurzania, ozonowania, odkomarzania i usuwania kleszczy wykonujemy cyklicznie, na tych samych posesjach i obiektach. Cieszymy się, że nasi klienci darzą nas zaufaniem i regularnie korzystają z usług DDDSOS.

Część zleceń wymaga nagłej interwencji- jest to najczęściej eliminowanie insektów z mieszkań i domów. Odpluskwianie, usuwanie prusaków, a także innych owadów oraz gniazd os i szerszeni. Zabiegi te przeprowadzamy bardzo często u ludzi przerażonych i szukających szybkiej pomocy.

Robimy wszystko, aby rozwiązać problem i przywrócić spokój zleceniodawcom. Bez względu na to, czy wykonujemy dezynsekcję kawalerki, czy dużych terenów zielonych, do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i starannością.

Dbamy o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych klientów, zapewniając im komfortowe i zdrowe otoczenie- wolne od szkodliwych czynników, które mogą wyeliminować zabiegi z grupy DDD.  

DDDSOS niesie pomoc i stanowi wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach związanych wirusami i bakteriami, insektami oraz gryzoniami.

monika las
monika las
15:20 01 Dec 22
Wiosną Pan Robert zajmuje się na naszej działce odkomarzaniem, zwalczaniem much i kleszczy. Już od kilku lat. Ma ogromną wiedzę też na temat środków ochrony roślin i nawozów. Polecam
joanna tuora
joanna tuora
15:15 01 Dec 22
Firma DDDSOS przeprowadziła zabieg odpluskwiania w naszym lokalu na Bielanach. Zabieg przeprowadził Pan Robert. Wszystko wcześniej wytłumaczył. Wiedzieliśmy dokładnie, jak się wcześniej przygotować i co zrobić po. Nie mam zastrzeżeń.
Bogdan D
Bogdan D
14:52 26 Nov 22
2 firmy wcześniej robiły odpluskwianie. Efekt był mizerny. Zamglawianie razem z ogledzinami trwało max 20 min. Miałem wrarzenie że Panowie robiący zamglawianie gdzieś się spieszyli. Dopiero Pan Robert pokazał nam , jak powinna wyglądać dezynsekcja. Od 6 miesięcy spokój. Polecam z czystym sumieniem.
Natalia Jankowska
Natalia Jankowska
19:20 25 Nov 22
Dezynsekcja była skuteczna. Pan Robert przybył punktualnie, wszystko wytłumaczył i przeprowadził zabieg. Jestem zadowolona
Robert D
Robert D
15:12 25 Nov 22
Problem zlikwidowany. Odpluskwianie było sprawne i dyskretne. Pani, która je wykonywała miała bardzo dużą wiedzę i była bardzo kulturalna. Dostaliśmy instrukcję postępowania i dużo cennych rad.
Następne Opinie
js_loader
Zadzwoń: 500 738 748
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram