Zamgławianie ULV Warszawa

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas! Zlikwidujemy Twój problem:

500 738 748
Strona główna » Zamgławianie

Co to jest zamgławianie ULV?

Zamgławianie ULV (Ultra Low Volume) jest jednym z najbardziej wydajnych i skutecznych zabiegów dezynsekcyjnych na rynku. Polega na rozprowadzeniu w pomieszczeniu lub na zewnątrz, zimnej i gęstej mgły za pomocą specjalnego urządzenia- zamgławiacza. Zabieg ten ze względu na swoją specyfikę, nazywany jest też aerozolowaniem. Mgła zawiera mikroskopijne krople (dziesięciokrotnie mniejsze niż w przypadku oprysku) wody wraz z substancją czynną, która penetruje przestrzeń i osadza się na wszystkich powierzchniach.

Jak wygląda zabieg zamgławiania ULV?

Zabieg zamgławiania umawiamy telefonicznie na dogodny termin. Pracownik DDDSOS informuje w trakcie rozmowy o konieczności i zakresie przygotowania mieszkania, a także o przebiegu zamgławiania i postępowaniu po zabiegu. Instrukcje te są wysyłane również pocztom e-mail. W umówionym dniu przychodzi do Państwa technik, przeprowadza rozmowę i oględziny mieszkania. Następnie przekazuje protokół zabiegu oraz dowód zapłaty. Technik jeszcze raz przypomina wszystkie zalecenia i zostawia je na piśmie razem z protokołem. Sam zabieg trwa około 30 min w przypadku mieszkania ok. 60 m2.

Czy zabieg zamgławiania ULV jest bezpieczny?

Wszystkie zabiegi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji wykonywane przez DDDSOS są bezpieczne. Nasi technicy używają tylko sprawnego sprzętu, najlepszej jakości. Środki biobójcze przez nas stosowane posiadają wymagane certyfikaty i są odpowiednio przechowywane oraz przygotowywane do rozprowadzenia. Każdorazowo prosimy mieszkańców o opuszczenie lokalu na czas dezynsekcji i kilku godzin po. Zawsze udzielamy szczegółowej instrukcji działania naszym klientom.

Zadzwoń: 500 738 748

Gdzie wykonujemy zabiegi zamgławiania ULV?

Zabieg zamgławiania jest stosunkowo uniwersalny. Możemy go wykonać zarówno w pomieszaniu zamkniętym, jak i na zewnątrz. Najczęściej dezodoryzację przeprowadzamy podczas dezynsekcji na pluskwy w mieszkaniach i domach prywatnych, hotelach, pensjonatach oraz schroniskach, w akademikach, bursach i noclegowniach. Częstą praktyką jest używanie zamgławiaczy do dezynfekcji gabinetów lekarskich i stomatologicznych, karetek i szpitali. Siłownie, gabinet odnowy biologicznej oraz sauny także mogą być poddawane zamgławianiu. Tak, jak bary restauracje i kawiarnie. Również autobusy, pociągi i tramwaje należą do miejs,c w których wykonujemy regularnie ten zabieg. Wysoką skuteczność aerozolowanie notuje też w gospodarstwach rolniczych i budynkach inwentarskich.

Kiedy wykonujemy zabieg zamgławiania ULV?

Zamgławianie ULV ma szerokie zastosowanie. Jego przeznaczenie zależny od doboru środków biobójczych oraz miejsca rozpylania zimnej mgły. Ze względu na zapotrzebowanie oraz skuteczność tej metody, najczęściej wykonujemy odpluskwianie mieszkań, domów, hoteli, akademików, pensjonatów i środków komunikacji publicznych. W przypadku dużych pomieszczeń, jak hale i magazyny, częściej stosowane jest zamgławianie termiczne. Zamgławiacze ULV używane są przez pracowników firmy DDDSOS także do dezynfekcji, czyli odkażania. Częstą praktyką jest też dezodoryzacja pomieszczeń, czyli usuwanie przykrych i niepożądanych zapachów za pomocą zimnej mgły.

Na jakie insekty działa zamgławianie ULV?

Po pierwsze skuteczność. Dzięki zamgławiaczowi substancję czynną możemy rozprowadzić równomiernie w całym pomieszczeniu, nie omijając ukrytych zakamarków. Regulacja wielkości kropel i ich zasięgu daje możliwość spranego manewrowania maszyną. W miejsca szczególnie narażone na obecność insektów kreujemy strumień zbliżony do uzyskiwanego w opryskiwaniu ciśnieniowym. Całe pomieszczenie zamgławiamy, nie dając insektom możliwości ukrycia się. Sam zabieg przebiega szybko i sprawnie, gdy wykonuje go doświadczony technik. Jest też dyskretny. Zamgławiacz jest niewielkich rozmiarów- mieści się w większej torbie lub plecaku. Dźwięk, jaki wydaje, jest dość głośny, lecz zbliżony brzmieniem do odkurzacza.

Zamgławianie ULV Warszawa i okolice

Napisz do nas

Jakie są zalety zamgławiania ULV?

Po pierwsze skuteczność. Dzięki zamgławiaczowi substancję czynną możemy rozprowadzić równomiernie w całym pomieszczeniu, nie omijając ukrytych zakamarków. Regulacja wielkości kropel i ich zasięgu daje możliwość spranego manewrowania maszyną. W miejsca szczególnie narażone na obecność insektów, kreujemy strumień zbliżony do uzyskiwanego w opryskiwaniu ciśnieniowym. Całe pomieszczenie zamgławiamy, nie dając insektom możliwości ukrycia się. Sam zabieg przebiega szybko i sprawnie, gdy wykonuje go doświadczony technik. Jest też dyskretny. Zamgławiacz jest niewielkich rozmiarów- mieści się w większej torbie lub plecaku. Dźwięk, jaki wydaje jest dość głośny lecz zbliżony brzmieniem do odkurzacza.

Jakie są wady zamgławiania ULV?

Niewątpliwie, dużą wadą jest konieczność opuszczenia mieszkanie na czas zamgławiania oraz kilka godzin po jego zakończeniu. Zdajemy sobie sprawę, że jest to trudne do wykonania w przypadku, gdy mieszkamy z małymi dziećmi, osobami starszymi lub zwierzętami domowymi. Dlatego dopasowujemy się potrzeb klientów. Wykonujemy zabiegi podczas standardowej nieobecności w domu lub np. na wieczór, aby rodzina mogła rano powrócić do mieszkania, po nocy spędzonej u przyjaciół lub w hotelu. Kolejnym uciążliwym aspektem jest konieczność przygotowania przestrzeni oraz w przypadku odpluskwiania, powtórzenie zabiegu po ok. 2 tygodniach.

Jak zwiększyć skuteczność zamgławiania ULV?

Czyste, niezakurzone powierzchnie zwiększają działanie środka biobójczego i wydłużają czas jego aktywności. Dlatego warto przed zabiegiem dokładnie odkurzyć. Oczywiście należy też schować produkty spożywcze, zabawki dziecięce, pościele i ubrania, których nie będziemy później prali. Aby zamgławianie miało większa skuteczność, należy zrobić małe przemeblowanie. Poodsuwać meble, oprzeć materace o ściany, zdjąć obraz i plakaty. Wymaga to niestety niemałego wysiłku i czasu. Wpływa jednak znacząco na uzyskane w późniejszym czasie efekty.

Czy zamgławianie ULV jest bezpieczne?

Zabieg dezynsekcji wykonywany przez firmę DDDSOS jest w pełni bezpieczny dla domowników. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu profesjonalnych i atestowanych preparatów biobójczych mamy pewność, że zaszkodzimy jedynie pluskwą.

Na czas dezynsekcji mieszkańcy powinni bezwarunkowo opuścić mieszkanie. Powrócić do niego mogą po upływie kilku godzin, aby otworzyć okna i przewietrzyć przestrzeń.

Nasz pracownik już podczas rozmowy telefonicznej powie, jak prawidłowo przygotować mieszkanie do odpluskwiania i jak zachować się po.

Zamgławiania ULV CENA — WARSZAWA

Cena zamgławiania ULV zależy od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz liczby łóżek w mieszkaniu. Jest każdorazowo ustalana indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, w rzadkich przypadkach wizji lokalnej. Koszt aerozolowania zaczyna się od 300 zł za jeden zabieg. Jest on stosunkowo niski w porwaniu do samodzielnych prób usuwania insektów za pomocą ogólnodostępnych środków, które są nieskuteczne i tylko wydają się być tańsze. Tymczasem nie usuwają problemu i wymagają wielokrotnego powtarzania. Nasi klienci często wcześnie przebaczyli duże kwoty na różnego rodzaju preparaty dostępne w Internecie i sklepach stacjonarnych i tego bardzo żałują.

Zobacz cennik zamgławiania (odpluskwiania).

Zadzwoń: 500 738 748

Zamgławianie ULV - Warszawa

Nasz pracownik przebiera się w odzież ochronną i przygotowuje ciecz roboczą. Miesza w odpowiednich proporcjach substancję biobójczą z wodą i wlewa do pojemnika w zamgławiaczu. W lokalu poddawanym zamgławianiu zostaje tylko on. W pierwszej kolejności zamgławia łóżka i ich okolice, meble, listwy przypodłogowe oraz karnisze. Następnie kieruje strumień mgły na podłogi i ściany. Do lokalu można powrócić po kilku godzinach, przewietrzyć przestrzeń i zmyć blaty kuchenne oraz stoły, a także podłogi w miejscach komunikacyjnych. Substancję czynną zostawiamy (nie zmywamy) z listew, spod łóżka, mebli i ok. 50 cm powierzchni przy ścianach. Insekty będą miały nią kontakt po opuszczeniu kryjówki nawet wiele dni od zabiegu. Zwiększa to znacznie skuteczność dezynsekcji i eliminuje te owady, które ukryły się głęboko np. pod podłogą.

Zamgławianie ULV Warszawa – napisz do nas.

Zamgławianie ULV  — dezynsekcja Warszawa

Należy pamiętać, że zimna mgła nie opada natychmiast, lecz unosi się w powietrzu, penetrując przestrzeń. Przebywanie w tym czasie, w pomieszczeniu bez maski pełno-twarzowej i odzieży ochronnej może być niebezpieczne dla zdrowia. Wszelkie informacje dotyczące zabiegu, dla Państw bezpieczeństwa, zostaną przekazane aż czterokrotnie:

  • podczas rozmowy telefonicznej
  • w wiadomości e-mail.
  • przed zabiegiem przez technika
  • w ulotce razem z protokołem

Na miejscu zamgławiania wszystkie produkty spożywcze powinny być zamknięte w pojemnikach i schowane. Jeśli zostały na wierzchu podczas zabiegu, muszą być wyrzucone.

Dezynfekcja ULV — Warszawa - bezpieczeństwo

Należy zachowywać się odpowiedzialnie i jednocześnie pamiętać, że prawo Unii Europejskiej bardzo zawęziło ilość środków, jakie mogą w tej chwili używać firmy DDD, ze względu m.in. na toksyczność substancji chemicznych. Dlatego tak istotne jest korzystanie z legalnie działających firm- zarejestrowanych i posiadających swoją siedzibę. Należy unikać niesprawdzonych ogłoszeń przyklejonych do budynków lub latarni osiedlowych, gdzie widnieje tylko zakres oferty, numer telefonu i informacja „tanio”. Korzystając z takich usług, w najlepszym przypadku narażamy się na wyrzucenie pieniędzy w błoto, gdy nasze mieszkanie zostanie „spryskane” wodą, w najgorszym, na zatrucie nieznaną substancją.

Dezynfekcja ULV Warszawa, zadzwoń!

Zadzwoń: 500 738 748

Skuteczna metoda walki z pluskwami

Na uznanie zasługuje też uniwersalność zamgławiania. Możemy nim zwalczyć wiele trudnych do pokonania insektów w tym najoporniejsze na dezynsekcje pluskwy. Wszystko jest zależne od substancji chemicznej, jakiej użyjemy do rozpylania. Dodatkowym atutem jest też oszczędność preparatu biobójczego. Dzięki temu, że jest on aplikowany w malutkich kropelkach i równomiernie pokrywa całą powierzchnię, jego zużycie jest mniejsze, niż w przypadku tradycyjnego oprysku. Jest to zaletą ze względu na niski koszt zabiegu oraz na możliwość zastosowanie minimalnej ilości środka biobójczego, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu. Nie niszczymy też delikatnych powierzchni i mebli nadmierną wilgocią.

Zamgławianie pluskiew - Warszawa

Konieczność powtarzania zabiegu w przypadku usuwania pluskiew domowych, nie wynika z wady zamgławiacza, lecz z niedoskonałości substancji czynnych dostępnych na rynku, nawet tych do użytku profesjonalnego. Żadne środki biobójcze nie zabijają jaj złożonych przez pluskwy. Drugi zabieg ma za zadanie usunąć to, co zdążyło się wykluć z pozostawionych wcześniej jaj. Jest konieczny do wykonywania po upływie ok. 2-3 tygodni od pierwszego. Nie należy tego lekceważyć, ponieważ możemy doprowadzić w ten sposób do odbudowania populacji pluskiew w mieszkaniu.

Zadzwoń: 500 738 748
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram