Dezynsekcja Warszawa

profesjonalne, skuteczne i bezpieczne usuwanie insektów

500 738 748
Strona główna » Dezynsekcja Warszawa

co to jest dezynsekcja?

Dezynsekcja jest jednym z trzech obszarów, w jakim działa nasza firma.

DDDSOS w sposób profesjonalny i w pełni bezpieczny dla Ciebie, Twojej rodziny i zwierząt domowych przeprowadza zabiegi, których celem jest skuteczne pozbycie się owadów latających i biegających.

Stosujemy metody fizyczne, mechaniczne i chemiczne, aby trwale wyeliminować problem. Podstawą naszego sukcesu są odpowiednie, atestowane środki, sprzęt, doświadczenie i współpraca ze zleceniodawcą.

Interesuje Cię skuteczna dezynsekcja w Warszawie?

Dlaczego warto wybrać firmę dezynsekcyjną DDDSOS?

Firma DDDSOS jest prowadzona przez magistra inżyniera zootechniki, technika ogrodnictwa i specjalistę do spraw zarządzania kryzysowego z wieloletnim doświadczeniem w zwalczaniu owadów i innych szkodników.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie profesjonalnych, skutecznych i bezpiecznych usług mieszkańcom Warszawy i okolic.

Stosujemy najwyższej jakości sprzęt i atestowane środki owadobójcze. Każde zleceni traktujemy indywidualnie, nie oszczędzając środków i czasu na jego wykonanie.

Od czego zależy cena dezynsekcji?

Skuteczna dezynsekcja w Warszawie i jej okolicach, nie musi być droga. Największy wpływ na cenę dezynsekcji ma rodzaj zagrożenia, czyli gatunek szkodników, z którymi masz problem. Od tego zależy bowiem wybór metody zwalczania insektów. Ważne są również:

  • metraż mieszkania, czy domu,
  • rozkład i rodzaj pomieszczeń,
  • liczba pokoi i łóżek.

O wszystkie te informacje zapytamy podczas telefonicznej konsultacji, a gdy będzie taka konieczność ,przeprowadzimy wizję lokalną. Dzięki temu od razu dowiesz się, ile kosztuje dezynsekcja Twojego domu lub mieszkania, działki czy ogrodu.

Sprawdź nasz cennik dezynsekcji.

Gdzie przeprowadzamy dezynsekcję?

Dezynsekcja ma usunąć insekty z miejsc, w których ich obecność jest niepożądana, są szkodnikami oraz stanowią zagrożenie epidemiologiczno-sanitarne.

Najczęściej wykonujemy usługi w mieszkaniach, domach, hotelach, przedszkolach, magazynach, sklepach oraz ogrodach, parkach i placach zabaw.

Profesjonalnie przeprowadzona dezynsekcja jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska. Często ludzie bagatelizują problem występowania szkodliwych owadów w przestrzeni publicznej. Nie zdają sobie sprawy z zagrożeń dla otoczenia, jakie może mieć ich bytowanie

Zadzwoń: 500 738 748

Dlaczego w twoim domu są insekty?

Gęste zaludnienie, częste przemieszczanie się oraz duża rotacja mieszkańców, to idealne warunki do rozpowszechniania się insektów. Każdego dnia mieszkańcy dużych miast narażeni są na kontakt z różnego rodzaju owadami.

Niektóre z nich zostaną nieświadomie zaniesione przez nich do domów. Inne mogą przejść same po rurach, czy elewacjach budynków mieszkalnych.

W każdym z tych przypadków niezbędna jest pomoc profesjonalnej firmy zajmującej się bezpieczną i skuteczną dezynsekcją w Warszawie i okolicach.

Czy insekty mogą powodować choroby?

Obecność insektów w domu powoduje u większości ludzi lęk i stres. Efektem tego są zaburzenia snu, problemy z układem pokarmowym, bóle głowy i trudności z koncentracją. Poza tym nawet zwykła mucha może przenosić bakterie i wirusy, wywołujące u człowieka liczne dolegliwości i choroby.

Karaluchy najczęściej przenoszą grypę i rotawirusy oraz są źródłem alergenów i mogą wywołać astmę. Natomiast z prusakami wędrują po naszym mieszkaniu pasożyty oraz wirusy i bakterie wywołujące np. biegunkę. Pluskwy domowe, co prawda chorób zakaźnych nie przenoszą, ale ich ukąszenia pozostawiają wyjątkowo nieprzyjemne i długo gojące się ślady.

W bardzo rzadkich przypadkach obecność insektów może spowodować u człowieka: dur brzuszny, czerwonkę, tyfus, gruźlicę czy chorobę Heinego-Medina.

Jakie metody dezynfekcji stosujemy?

Gdy zauważysz w swoim domu problem, jakim są niechciane i szkodliwe insekty, skontaktuj się w pierwszej kolejności z DDDSOS. Pracownik naszej firmy na podstawie przeprowadzonej rozmowy określi metodę i środki potrzebne do dezynsekcji Twojego domu.

Najczęściej stosujemy oprysk, zamgławianie ULV lub żelowanie.

Gdy jest taka potrzeba technik, łączy metody oraz środki, aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt.

Dlaczego przeprowadzamy dezynsekcję?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta.

Ponieważ dbamy o czystość otoczenia, bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfort ludzi.

Insekty mogą przenosić niebezpieczne bakterie, wirusy i grzyby. Owady są bardzo małe, mogą dostać się do miejsc, gdzie przechowujemy żywność i przebywamy na co dzień. Powodują nieprzyjemne dolegliwości i choroby. Wzbudzają lęk i obrzydzenie, wywołują stres oraz pozbawiają poczucia bezpieczeństwa nawet we własnym mieszkaniu.

Dezynsekcja Warszawa i okolice

Napisz do nas

Czy dezynsekcja jest bezpieczna?

Profesjonalnie przeprowadzona dezynsekcja jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska. Należy pamiętać o wszelkich zaleceniach przedstawionych przez pracownika firmy DDD i się do nich stosować.

Firma DDDSOS stosuje tylko atestowane preparaty owadobójcze pochodzące ze sprawdzonych źródeł.

Nasi technicy zachowują wszystkie, niezbędne środki bezpieczeństwa, abyś mógł się cieszyć wolnym od insektów domem.

Ile czasu trwa dezynsekcja?

Czas potrzebny technikowi do wykonania zabiegu zależy od metody dezynsekcji, rodzaju i ilości insektów, wielkości i ilości pomieszczeń, wystroju wnętrza oraz ilości łóżek. O te szczegóły klient zostanie zapytany w czasie darmowej konsultacji telefonicznej z naszym ekspertem. Podczas rozmowy pozna koszt, termin i czas potrzebny na wykonanie zabiegu oraz wszelkie niezbędne szczegóły.

Przykładowo: zabieg zamgławiania wraz z opryskiem na pluskwy w 3 pokojowym, standardowym, 60-metrowym mieszkaniu trwa ok. 30 min.

Czy na czas dezynsekcji muszę opuścić mieszkanie?

Bezwzględnie, mieszkanie musi być opuszczone przez domowników na czas wykonywania zamgławiania i oprysku.

Nasz technik wykonuje dezynsekcję mieszkania lub domu w rękawiczkach, kombinezonie ochronnym oraz profesjonalnej masce pełno twarzowej. Substancje czynne unoszą się przez pewien czas w powietrzu, zanim opadną, dlatego w pomieszczeniu nikt poza operatorem nie przebywa. Metoda żelowa nie wymaga opuszczania mieszkania.

Czy insekty znikną bezpośrednio po zabiegu?

Posiadamy bogate doświadczenie, korzystamy ze skutecznych preparatów oraz najwyższej jakości, nowoczesnego sprzętu.

Dlatego w większości przypadków wystarcza jeden nasz zabieg dezynsekcji, aby trwale usunąć insekty z mieszkania lub domu.

Wyjątek stanowi odpluskwianie, które zalecamy przeprowadzić w dwóch lub trzech etapach. Żadne preparaty nie działają na jaja pluskiew, z których po pewnym czasie wylęgną się młode osobniki. Dlatego niezbędne jest powtórzenie dezynsekcji.

Czym różni się dezynsekcja od dezynfekcji i deratyzacji?

Szczególnie często mylone są ze sobą pojęcia dezynsekcja i dezynfekcja. Dezynsekcja to zwalczanie owadów (insektów) biegających i latających. Dezynfekcja to inaczej odkażanie, czyli usuwanie szkodliwych mikroorganizmów: patogenów, wirusów, bakterii i grzybów. Celem deratyzacji jest zwalczanie wszelkich szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy.

Skrótem do Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji jest DDD.

Dezynsekcja mieszkania, dezynsekcja domu, dezynsekcja przestrzeni publicznej – na czym polega?

Owady, inaczej insekty stanowią najbardziej zróżnicowaną gatunkowo gromadę zwierząt na Ziemi. Przystosowały się do życia w niemal każdych warunkach. Spotyka się je na lądzie, w wodzie, powietrzu, pod ziemią, na organizmach roślinnych i zwierzęcych, w ich odchodach oraz na zwłokach. Należy pamiętać, że owady mają bardzo duże znaczenie w przyrodzie i dopóki ich bytowanie nie stanowi realnego problemu dla człowieka, nie należy ich usuwać.

Dezynsekcja mieszkania, dezynsekcja domu, a także dezynsekcja przestrzeni publicznej może być wykonywana przez zastosowanie środków fizycznych (para, gorące powietrze, gaz, szron), mechanicznych (wyłapywanie, odkurzanie, oczyszczanie), chemicznych (środki owadobójcze) oraz biologicznych (wykorzystanie organizmów żywych np. nicieni, szczepów bakterii lub grzybów). Pracownicy profesjonalnych firm DDD wiedzą, jakie metody oraz środki zastosować, aby dezynsekcja była bezpieczna i skuteczna. DDDSOS wykorzystuje zintegrowaną metodę zwalczania szkodników (IPM). Czyli połączenie kilku metod dezynsekcji dla uzyskania najlepszego efektu.

Firma dezynsekcyjna Warszawa – jak wybrać profesjonalistów?

Należy pamiętać, że nie każda firma oferująca swoje usługi z zakresu dezynsekcji jest profesjonalna. Zdarzają się przypadki osób nieprzeszkolonych, nieposiadających wiedzy i doświadczenia, a świadczące usługi dezynsekcyjne. Teoretycznie praca ta wydaje się lekka i mało skomplikowana. Praktycznie wymaga wiedzy, dokładności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa (np. podczas dawkowania substancji biobójczych). Jak w takim razie znaleźć profesjonalną firmę DDD i nie narażać się na stratę czasu, pieniędzy, a w najgorszym przypadku zdrowia? Większość osób zaczyna od wpisania w wyszukiwarkę hasła „firma dezynsekcyjna Warszawa” i szuka najlepszej oferty. Należy przy tym pamiętać o kryteriach, które opisujemy poniżej.

Po pierwsze firma, z której korzystamy, powinna działać legalnie, czyli być zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Kategorycznie nie należy korzystać z usług osób działających „na czarno”. Pamiętajcie, że podczas przeprowadzenia dezynsekcji wpuszczacie obcą osobę do domu i pozwalacie jej rozprowadzać po nim różnego rodzaje substancje. Czy na pewno właściwe jest wybieranie firmy, której ogłoszenia pt. firma dezynsekcyjna Warszawa, bez żadnych ważniejszych informacji, wiszą np. na słupie?

Po drugie pracownik firmy powinien zostawić nam podpisany dokument z informacją o zastosowanych środkach wraz z instrukcją postępowania po przeprowadzonym zabiegu oraz paragon potwierdzający zapłatę za usługę. To bardzo ważne, gdyż zleceniodawca musi wiedzieć, jakie substancje biobójcze zostały użyte w jego domu. Należy wystrzegać się osób, które nie chcą wystawić paragonu lub faktury za swoją usługę!

Po trzecie pracownicy profesjonalnych firm mają bardzo dobrej jakości sprzęt do pracy oraz odzież ochronną. Środki, jakie stosują, pochodzą ze specjalistycznych sklepów, posiadają atesty oraz są w odpowiedni sposób przechowywane i używane. Technicy pracujący w renomowanych firmach biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i systematycznie pogłębiają swoją wiedzę. Jeśli chcesz mieć pewność, że korzystasz z usług profesjonalistów, skontaktuj się z nami TU. Firmę DDDSOS, prowadzi magister inżynier zootechniki, technik ogrodnictwa i specjalista ds. zarządzania kryzysowego z wieloletnią praktyką w zwalczaniu insektów i nie tylko, który dba o każdy szczegół przeprowadzanych zabiegów.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja Warszawa cennik – od czego zależy koszt usuwania insektów?

Ile kosztuje i od czego zależy cena profesjonalnej dezynsekcji? Takie pytanie zadaje sobie większość osób, chcących się pozbyć problemu insektów w swoim otoczeniu. Szczególnie że jest to zwykle wydatek nagły i niezaplanowany w budżecie domowym. Cena zabiegu wykonanego przez firmę DDD zależy od wielkości przestrzeni dezynfekowanej, zastosowanej metody i rodzaju oraz ilości insektów, z którymi będzie walczyć.

Wiele osób po zauważeniu w najbliższym otoczeniu szkodliwych insektów, postanawia usunąć je na własną rękę. W tym celu czyta poradniki, fora internetowe oraz przegląda asortymenty sklepów ze środkami owadobójczymi. Wydaje się, że samodzielne wykonanie dezynsekcji będzie tańsze od usług firmy profesjonalnej. Niestety ta droga jest trudna, kosztowna i nie prowadzi do celu, jakim jest pozbycie się owadów. Stosowanie środków biobójczych bez odpowiedniej wiedzy jest niebezpieczne i może prowadzić do silnego zatrucia.

Na koszt dezynsekcji składa się wiele elementów. Klient firmy DDD płaci za użycie profesjonalnego sprzętu (koszt bardzo dobrego zamgławiacza ULV to kilka tysięcy złotych za jedno urządzenie), atestowanych środków biobójczych oraz za wiedzę pracowników, zdobywaną i pogłębianą na różnego rodzaju szkoleniach. Należy o tym pamiętać, wybierając firmę. Niska, w porównaniu do konkurencji cena może świadczyć, o tym, że jednego z wyżej wymienionych elementów zabraknie.

Dezynsekcja Warszawa – niezbędna pomoc dla mieszkańców Stolicy.

Od wielu lat wiadomo, że w Warszawie występuje duży problem związany z insektami, których środowiskiem życia stały się domy, mieszkania oraz miejsca użyteczności publicznej. Mieszkańcy szukają najróżniejszych sposobów walki z pasożytniczymi owadami. Dezynsekcja Warszawa- to hasło wpisywane w wyszukiwarkę internetową kilka tysięcy razy w miesiącu. Pokazuje to skale problemu, z jakim się mierzymy.

Występowanie owadów w domach i mieszkaniach kojarzone jest z brudem i brakiem higieny. Tymczasem ma na to wpływ wiele czynników, niemających związku z utrzymywaniem porządku. Owszem, regularne i dokładne sprzątanie utrudnia bytowanie niechcianym owadom oraz pomaga we wczesnym ich wykryciu. Niemniej, gęstość zaludnienia oraz częste przemieszczanie się ludzi ma decydujący wpływ na rozwój populacji insektów.

Osoby mieszkające lub pracujące w dużych skupiskach ludzkich, korzystające ze środków komunikacji publicznej i podróżujące, powinny zachować wzmożoną czujność. Warto zwrócić szczególną uwagę, na pościel, meble i wszelkiego rodzaju zakamarki podczas rutynowego sprzątania. Większość owadów zostawia ślady bytowania w postaci odchodów, pancerzyków, jaj i larw. Wczesne zauważenie problemu i szybka dezynsekcja uchroni nas przed naprawdę sporymi problemami. Gdy zauważymy w mieszkaniu ślady bytowania insektów, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „dezynsekcja Warszawa”, aby znaleźć szybką i skuteczną pomoc.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja w Warszawie – ratunek przed niechcianymi lokatorami

Życie w tak dużym mieście, jak Warszawa ma dużo plusów. Dobra komunikacja publiczna pomaga w codziennym funkcjonowaniu. Niestety, nie tylko ludziom. Razem z nami przemieszczają się wszelkiego rodzaju insekty: pchły, wszy, mole, pluskwy, karaluchy i inne „robaki”. W metrze, autobusie, czy tramwaju w łatwy sposób przechodzą na kolejną ofiarę i trafiają do następnego domu. Nie mamy szans się przed tym ustrzec. Dezynsekcja w Warszawie to bardzo ważne i potrzebne działanie.

Kina, teatry, baseny, szkoły i przedszkola to kolejne miejsca, w których bardzo łatwo znaleźć nowego, niechcianego współlokatora. Często, gdy odkryjemy w domu pluskwy, wszy czy mole nie możemy zrozumieć, jak i kiedy się one u nas zalęgły. Tymczasem, nieświadomie dajemy im taką możliwość kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Miejscem, z którego przywozimy też pasażerów na gapę, są hotele, hostele, pensjonaty i mieszkania wynajmowane krótkoterminowo.

Nic jednak tak nie ułatwia przemieszczania się insektom, jak gęsta, czy wielopiętrowa zabudowa. Mieszkając w bloku, nie mamy wpływu na to, w jakich warunkach żyją nasi sąsiedzi. Są niestety wśród nich osoby, którym nie będzie przeszkadzała obecność pasożytów i pozwolą im się rozprzestrzenić w całym budynku. Często ludzie długo nie zauważają problemu lub wstydzą się i nic z nim nie robią. Bliskość mieszkań, różnego typu nieszczelności przy kaloryferach, rurach, wentylacje oraz okna bez moskitier umożliwiają łatwą migrację owadom.

Skuteczne metody dezynsekcji

Opryskiwanie, oprysk — to  jedna z najpopularniejszych metod dezynsekcji. Do wykonania zabiegu technik, używa opryskiwacza ciśnieniowego. Do urządzenia wlewa sprawdzone i atestowane środki wysokiej jakości z zawartością pyretroidów. Jest to metoda ekonomiczna i skuteczna przy zwalczaniu insektów tj. moli spożywczych, moli odzieżowych, rybików cukrowych, mrówek, gryzków (psotników), os, szerszeni, rozkruszków, much i innych insektów. Pracownicy DDDSOS stosują oprysk razem z zamgławianiem ULV, aby skutecznie pozbyć się pluskwy domowej.

Zamgławianie ULV —  to nowoczesna metoda walki z insektami. Do zabiegu używany jest najwyższej jakości zamgławiacz, który rozpyla krople substancji czynnej o bardzo małej wielkości (tylko ok. 20 mikronów). Jak sama nazwa mówi, daje to efekt unoszącej się w pomieszczeniu mgły, która po opadnięciu pokrywa równomiernie wszystkie powierzchnie wraz ze ścianami i sufitem. Dociera tym samym w do najmniejszych szczelin i kryjówek insektów, skutecznie je eliminując. Jest to najskuteczniejsza oraz bezpieczna metoda zwalczania trudnych insektów tj. pluskwy domowe, pchły, wszy, obrzeżki gołębie, ptaszyńce kurze, kleszcze i inne owady.

Metoda żelowa (żelowanie) to skuteczny sposób walki z prusakami, karaluchami, karaczanami, przybyszką amerykańską, mrówkami (+ granulat pokarmowy i spray z pyretroidami), mrówkami faraona (+ granulat pokarmowy i spray z pyretroidami). Polega na rozprowadzeniu żelu, który wabi insekty- jest dla nich atrakcyjnym pokarmem. Tymczasem substancje czynne w nim zawarte skutecznie zabijają intruzów. Żel posiada działanie długotrwałe (nawet rok), a wykonanie zabiegu nie wymaga opuszczenia przez domowników mieszkania.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja - kiedy jest konieczna?

Należy pamiętać, że owady mogą przenosić szkodliwe dla człowieka bakterie i wirusy. Stanowią tym samym realne zagrożenie dla naszego zdrowia. Mogą też niszczyć np. uprawy, magazynowaną żywność, odzież i drewno, przynosząc tym samym straty materialne. Duża rozrodczość insektów, połączona z niezwykłymi możliwościami rozprzestrzeniania się sprawia, że nawet malutka populacja w szybkim tempie może urosnąć do ogromnego problemu. Dlatego nie należy zwlekać z przeprowadzeniem skutecznej i profesjonalnej dezynsekcji.

Wielu ludzi posiada silny lęk przed owadami- insektofobię. Obecność insektów w mieszkaniu powoduje ogromny dyskomfort, poczucie zagrożenia i ataki paniki. Jest to często bagatelizowane, tymczasem przenosi się to na wszystkie dziedziny życia. Osoba, która żyje w ciągłym stresie, ma problem z zasypianiem, myśleniem i wykonywaniem nawet podstawowych czynności. Przekłada się to na zdrowie fizyczne i powoduje szereg dolegliwości. Bezpieczna i skuteczna dezynsekcja mieszkania jest w tym przypadku niezbędna dla zachowania komfortu i zdrowia domowników.

Dezynsekcja Warszawa cena - dlaczego warto wynająć profesjonalną firmę?

Najbardziej opłacalnym, bezpiecznym i skutecznym postępowaniem w przypadku dezynsekcji jest wynajęcie profesjonalnej i doświadczonej firmy świadczącej usługi z zakresu DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja), jaką jest DDDSOS. Mamy wtedy pewność, że środki , które zostaną zastosowane, są skuteczne, a użycie ich bezpieczne dla otoczenia. Sprzęt, jaki będzie użyty, jest profesjonalny i dokładnie oczyści pomieszczenia z wszelkiego rodzaju insektów. Cena będzie adekwatna do wykonanej pracy i użytych preparatów.

Wszelkiego rodzaju spraye, „bomby”, żele, trutki i pułapki wcale nie są tanie. Wymagają wielokrotnego stosowania, a ich skuteczność jest znikoma. Środki te nie docierają we wszystkie zakamarki. Likwidują problem pozornie - zmniejszają trochę populację owadów. Po pewnym czasie szkodników znowu jest więcej i zabiegi trzeba powtarzać. Do naszej firmy trafiają często klienci, którzy wydali już setki złotych na nieprofesjonalne metody walki z insektami. Stracili cenny czas i pieniądze, są przez to zdesperowani i zmęczeni bezowocną walką.

Stosowanie środków i metod nieprofesjonalnych sprawia, że owady uodparniają się na poszczególne substancje i ich liczebność stale się zwiększa. Dlatego profesjonalna firma dezynsekcyjna, jaką jest DDDSOS używa jednocześnie kilku środków biobójczych, aby zwiększyć skuteczność zabiegu. Dezynsekcja Warszawa cena DDDSOS.

Bezpieczna dezynsekcja

Środki stosowane do dezynsekcji, użyte w odpowiedni sposób są w pełni bezpieczne dla człowieka i jego otoczenia. Nad bezpieczeństwem czuwa zawsze technik przeprowadzający dezynsekcję. To jego wiedza, doświadczenie i dokładność sprawia, że zabieg jest szkodliwy tylko dla niechcianych owadów. Dezynsekcja nigdy nie powinna być przeprowadzana w pośpiechu i niedbale. Zleceniodawca powinien być poinformowany o użytych środkach oraz o postępowaniu po wykonanym zabiegu.

Technik podczas zabiegów ma zawsze rękawiczki, jeśli jest taka potrzeba (np. przy zamgławianiu pomieszczeń) profesjonalną maskę pełno twarzową i kombinezon ochronny. Chroni go to przed bezpośrednim działaniem substancji podczas jej rozprowadzania. Po wykonanej dezynsekcji zleceniodawca musi zastosować się do wszystkich wytycznych przekazanych przez technika. Zazwyczaj są to proste, ale bardzo ważne zachowania i czynności. Opuszczenie mieszkania na kilka godzin, przewietrzenie po powrocie, przemycie blatów i stołów oraz podłóg w miejscach komunikacyjnych.

Należy też pamiętać, że nawet nieprofesjonalne środki owadobójcze dostępne w marketach i sklepach internetowych mogą być szkodliwe. Teoretycznie, dzięki niskiemu stężeniu substancji biobójczych mają być bezpieczne. Praktycznie, wystarczy przebywać w pomieszczeniu, w którym zostały użyte troszkę dłużej, niż jest zalecane, aby cierpieć później na bóle głowy, niestrawność, wymioty. Zwłaszcza że przeprowadzając dezynsekcję we własnym zakresie, rzadko mamy profesjonalną maskę i okulary ochronne. Niskie stężenie substancji aktywnych sprawia, że zabieg jest mało skuteczny, działa miejscowo albo wcale, a naraża na niebezpieczeństwo zatrucia.

Zadzwoń: 500 738 748
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram