Warszawa Praga Północ - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

500 738 748
Strona główna » Warszawa Praga Północ

Dezynfekcja to w dzisiejszych czasach niemal niezbędna czynność. Przeszyliśmy w niedalekiej przeszłości pandemię Covid 19 i chociaż najgorsze mamy już prawdopodobnie za sobą, to nadal trzeba zachować wzmożoną ostrożność. Do tego m.in. służą nam zabiegi dezynfekcyjne, pozwalające pozbyć się z naszego otoczenia nadmiaru niebezpiecznych wirusów, bakterii i innych chorobotwórczych patogenów. Niech dbałość o higienę zostanie z nami na dłużej i przyczyni się do trwałej poprawy zdrowia w społeczeństwie.

Dezynsekcja to często wstydliwy temat. Większość ludzi nie chwali się tym, że musiała skorzystać z usług firmy DDD. Tymczasem jest to zjawisko bardzo powszechne. Mieszkamy w gęsto zaludnionym kraju, w którym przewagę ma budownictwo wielomieszkaniowe. Korzystamy ze środków komunikacji miejskiej i międzymiastowej, często się przemieszczamy, korzystamy z hoteli i pensjonatów — to znaczy, że jesteśmy bardzo narażeni na przywleczenie do własnych mieszkań i domów różnego typu insektów. Dlatego nie ma, co się wstydzić, w razie problemu należy działać szybko i wzywać DDDSOS.

Deratyzacja to bardzo ważny segment DDD. Szczury i inne gryzonie, oprócz tego, że dla niektórych osób są obrzydliwe, mogą nieść ze sobą bardzo duże zagrożenie. Niekontrolowana populacja szczurów może prowadzić do katastrofy epidemiologiczno-sanitarnej. Teren, który upodobały sobie gryzonie, jest nieprzyjazny dla ludzi i zwierząt domowych. Liczne wirusy i choroby przenoszone przez te stworzenia są realnym zagrożeniem, do którego nie można dopuścić.

 

Odpluskwianie Praga Północ

Pluskwy to bardzo sprytne owady. Doskonale przystosowały się do życia obok swoich żywicieli, czyli najczęściej ludzi. Chociaż nie przenoszą na sobie groźnych wirusów i bakterii, to nie należy ich lekceważyć. Insekty te bardzo szybko się rozmnażają i w krótkim czasie potrafią zbudować ogromną populację. Jeśli komuś nie przeszkadzała obecność pojedynczych pluskiew, to zapewne cała ich kolonia, nie będzie już tak łatwa do zaakceptowania. Tymczasem walka z dużą ilością insektów może wymagać nie tylko tradycyjnie stosowanego zabiegu, ale też wyrzucenia mebli, sprzętów domowych i remontu.

Zwalczanie pluskiew Praga Północ

Jeśli usłyszysz od sąsiadów, że w bloku pojawiły się pluskwy, zachowaj wzmożoną czujność. Możesz sprawdzić łóżka, w szczególności załamania materiału w materacach, łączenia listewek, wezgłowia i wszystkie miejsca, dające dobre schronienie przed ludzkim wzrokiem. Gdy zauważysz dorosłe osobniki, larwy lub malutkie, białoperłowe jajeczka, natychmiast dzwoń do DDDSOS. Szybka reakcja pozwoli Ci ustrzec się przed naprawdę dużymi problemami.

Usuwanie pluskiew Praga Północ

Zabieg usuwania pluskiew wykonywany przez DDDSOS jest dyskretny. Nasz technik przychodzi w normalnym stroju, ma ze sobą skrzynkę przypominającą, tą na narzędzia. Maszyna do odpluskwiania wydaje dźwięk podobny do odkurzacza, więc nie wzbudza podejrzeń. Jeśli nie chcesz, aby wszyscy naokoło znali Twój problem, nie musisz się martwic i stresować. Możesz ewentualnym ciekawskim powiedzieć, że zamówiłeś usługę prania dywanów lub naprawy jakiegoś sprzętu.

Zadzwoń: 500 738 748

Dezynsekcja Praga Północ

Praga Północ to jedna z dzielnic, w której DDDSOS działa bardzo często. Niestety stare budownictwo oraz gęsta zabudowa i duża ilość mieszkańców sprzyjają namnażaniu się insektów. Problem wynika też z tego, że sporo osób nie reaguje na owady w mieszkaniu i nie przeprowadza  dezynsekcji. Władze spółdzielni nie mogą nikogo do tego zmusić. W razie problemu zgłoszonego przez mieszkańców działają tylko powierzchownie, czyli zlecają dezynsekcję części wspólnych budynku. Niestety nie likwiduje to problemów.

Dezynfekcja Praga Północ

Dezynfekcja mieszkania jest wyjątkowo pożytecznym i potrzebnym zabiegiem. Szczególnie gdy przebywają w nim osoby starsze, o obniżonej odporności, schorowane lub malutkie dzieci. DDDSOS przeprowadza najczęściej zabieg dezynfekcji za pomocą zamgławiacza ULV. Czyli rozpyla w lokalu specjalna „mgłę”, która zawiera substancje niszczące drobnoustroje. Jest to zabieg skuteczny oraz  bezpieczny. Oczywiście, gdy jest przeprowadzany przez profesjonalistów.

Deratyzacja Praga Północ

Duża większość ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, że szczury i myszy mogą być niebezpieczne oraz przenosić wiele, nawet bardzo groźnych chorób. Dlatego tak ważna jest systematyczne zwalczanie tych gryzoni. Profesjonalne firmy DDD zajmują się również eliminacją przedstawicieli innych gatunków szkodliwych, małych ssaków. Często zwalczamy  krety, niszczące doszczętnie ogródki, parki i inne tereny zielone. DDDSOS ma bardzo duże doświadczenie i może pochwalić się ogromnymi sukcesami.

Ozonowanie Ochota

Równie często, jak dezynfekcję zamgławiaczem ULV, przeprowadzamy zabieg ozonowania pomieszczeń. Jest to nowa, lecz już bardzo dobrze sprawdzona i przebadana metoda, która daje bardzo dobre efekty. Ozon dezynfekujący pomieszczenia jest naturalny i nie pozostawia po sobie żadnych szkodliwych substancji ubocznych. Dodatkowo przestrzeń po ozonowaniu jest odświeżona i przyjemna dla lokatorów.

Monitoring HCCP Praga Północ

Na Pradze Północ mamy bardzo dużo małych i średnich firm zajmujących się produkcją, przetwarzaniem, pakowaniem oraz przechowywaniem produktów spożywczych. Każdy, kto ma związek z biznesem tego rodzaju, wie, jak istotne jest zachowanie wzmożonych środków bezpieczeństwa, chroniących przed różnego rodzaju szkodnikami. Insekty oraz gryzonie mogą spowodować ogromne straty materialne, oraz zagrozić zdrowi, a nawet życiu konsumentów. Dlatego tak ważny jest monitoring HCCP prowadzony przez profesjonalną firmę.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram