Warszawa Bielany - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

500 738 748
Strona główna » Warszawa Bielany

Dezynsekcja ma na celu zlikwidowanie insektów z otoczenia człowieka. Szczególnie tych, które stanowią dla niego bezpośrednie zagrożenie. Do tego celu wykorzystywane są różne metody. Profesjonalną dezynsekcją zajmują się firmy z branży DDD. Amatorskie zabiegi może wykonywać każdy we własnym zakresie.

Deratyzacja zwalcza gryzonie, które postanowiły zasiedlić miejsca należące do ludzi. Są to najczęściej szczury, myszy, krety i kuny. Zwierzęta te mogą spowodować wielu szkód materialnych oraz często przenoszą wirusy, bakterie i groźne alergeny. Powodują też u ludzi silny lęk i ataki paniki. Profesjonalne zabiegi deratyzacja przeprowadzają specjalistyczne firmy DDD.

Dezynfekcja to szereg zabiegów, które mają uchronić ludzi i zwierzęta przed szkodliwym działaniem wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy i alergenów Dezynfekcja jest często mylona z odkażanie, czyli całkowitym wyjaławianiem. Tymczasem dezynsekcja nie usuwa wszystkich patogenów, lecz ogranicza ich ilość do tego poziomu, który nie jest szkodliwy dla ludzi.

Odpluskwianie Bielany

Bielany to nasz matecznik. Pochodzimy z tej dzielnicy i znamy ją doskonale. Wiemy, jak ogromny problemem są pluskwy dla mieszkańców tego osiedla. Niewątpliwie ma na to wpływ gęsta, wielorodzinna zabudowa z dużą liczbą starszych już mieszkańców. Chcemy pomóc mieszkańcom Bielan w upraniu się z tymi trudnymi do zwalczania i uciążliwymi insektami.

 

Zwalczanie pluskiew Bielany

Pluskwy na Bielanach niegdyś były prawdziwą rzadkością. Jeśli mieszkańcy mieli problemy z insektami, to były to najczęściej prusaki i mrówki. Od kilku lat pluskwy to prawdziwa plaga, z którą wiele osób sobie nie radzi. Nic dziwnego. Samodzielna próba ich likwidacji jest praktycznie niemożliwa. Wszelkie domowe sposoby tylko tuszują problem na pewien czas, zmniejszając nieznacznie ich populację. Jedyną drogą to pozbycia się tych insektów jest profesjonalna dezynfekcja.

Usuwanie pluskiew Bielany

Każdego dnia dzwonią do nas zdenerwowani mieszkańcy Bielan, którzy odkryli w swoich mieszkaniach pluskwy. Nierzadko usługę zwalczania pluskiew zamawiają dzieci, które podczas wizyt u swoich starszych już rodziców odkryli te insekty. Wiemy, że jest to temat bardzo nieprzyjemny i często wywołujący poczucie wstydu, dlatego otaczamy naszych wszystkich klientów opieką od pierwszej rozmowy telefonicznej. Gwarantujemy skuteczny zabieg, dyskrecję i bezpieczeństwo.

Zadzwoń: 500 738 748

Ozonowanie Bielany

Ozonowanie jest naturalną, w pełni bezpieczną i ekologiczną metodą dezynsekcji. Ozonować można praktycznie wszystkie powierzchnie, a także pożywienie i wodę. Dezynsekcja ozonem daje bardzo dobre rezultaty, jest ekonomiczna i wydajna. Nasi klienci chętnie zamawiają ozonowanie w wynajmowanych wcześniej mieszkania, w kupionych z rynku wtórnego domach, w biurach i zakładach pracy. Pozwala to na pozbycie się szkodliwych wirusów, grzybów, bakterii i alergenów. Przywraca świeżość i neutralizuje niechciane zapachy.

Dezynsekcja Bielany

W tej chili najpoważniejszym problemem mieszkańców i Bielan i całej Warszawy jest inwazja pluskwy domowej. Jednak nie możemy zapomnieć też o innych szkodnikach. Należą do nich prusaki, karaluchy, mole, mrówki, szubaki, osy, szerszenie, muchy, komary, kleszcze, gryzki, pchły i wiele innych. Specjaliści od dezynsekcji opracowali metody zwalczania wszystkich tych insektów. DDDSOS zajmuje się tym w sposób profesjonalny każdego dnia.

Dezynfekcja Bielany

Mieszkańcom Bielan zależy na życiu w zdrowej, komfortowej i przyjaznej przestrzeni. Na co dzień robią wszystko, żeby poprawić warunki, w jakich mieszkają. Dezynfekcja należy do zabiegów, które skutecznie zwiększają poziom bezpieczeństwa w mieszkaniach i domach. Szczególnie w czasach, gdy walczymy z kolejnymi falami wirusa, który opanował już cały świat. Dezynfekcja przeprowadzana przez DDDSOS na terenie Bielan pomaga mieszkańcom uzyskać wolną od patogenów przestrzeń.

Deratyzacja Bielany

Szczury i myszy u większości ludzi wywołują strach i obrzydzenie. Dlatego nie lubimy przebywać blisko tych zwierząt i unikamy z nimi kontaktu. Niestety działa to tylko w jedną stronę. Gryzonie żywiące się resztkami pożywienia bardzo sobie cenią miejsca zamieszkane przez ludzi. Ponieważ zazwyczaj są one dostatnie w odpadki, którymi mogą się najeść. Jeśli zauważysz na sowiej posesji problem związany z bytowanie gryzoni, koniecznie zadzwoń do DDDSOS.

Monitoring HCCP Bielany

Jest to szereg czynności mających na celu ochronę obiektów przed szkodnikami. Należy do nich lustracja, zamontowanie odpowiednich urządzeń, a w razie wykrycia nieprawidłowości szybka i zdecydowana reakcja. Chroni to ludzi przed konsekwencjami związanymi z bytowaniem pasożytów w miejscach produkowania i przechowywania żywności. Zakłady i firmy prowadzące monitoring HCCP wzbudzają zaufanie i dają pewność najwyższych standardów sanitarnych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram